موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-01-2015، 05:16 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل پ فقط به 15 هزار نفر اول 
ارسال عدد 1 به 1500 
بعد ارسال  jm 101  به 8282 
بجنبین خودم گرفتم . اعتبار یادتون نره 
دست گلت درد نکنه 3تا گرفتم،شب بهت اعتبار میدم Cool.gif
بچه ها کدهای ۵۰۰ هفته گذشته جواب داد من دو تا داشتم وارد کردم
(10-01-2015، 06:01 PM)asad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومانی ایرانسل تست شده خودم سه تا گرفتم ارسال 1 به 1500 بعد هم JM 101 به 8282 اعتبار فراموش نششششششه Biggrin.gif Wink.gif

اینو که گرفتیم وارد هم کردیم فاتحشم خودیم رفت Biggrin.gif
(10-01-2015، 05:47 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که کد و گذاشتم ولی توجه داشته باشین آقا هستم صرفن جهت اطلاع . په ره وا اسم کردیه اسم یه منطقه ی سر سبزه .  Biggrin.gif

دستت درد نکنه بابت شارژ
درضمن زنده باد هرچی بروبچ کرد
(10-01-2015، 06:04 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2015، 06:01 PM)asad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومانی  ایرانسل تست شده خودم سه تا گرفتم ارسال 1 به 1500 بعد هم JM 101 به 8282  اعتبار فراموش نششششششه Biggrin.gif  Wink.gif

اینو که گرفتیم وارد هم کردیم فاتحشم خودیم رفت Biggrin.gif

مرسی یورش بچه ها خوب کمین میکنینا
من ک کدای 500 تومنی رو زدم باز گفت مهلت تمام شده روزهای آینده وارد کنید
(10-01-2015، 06:07 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ک کدای 500 تومنی رو زدم باز گفت مهلت تمام شده روزهای آینده وارد کنید

برای من تمام کدها وارد شد احتمالا خطت یا کدت بلوک شده با یه خط دیگه تست کن Biggrin.gif
آقا به خدا من 18 تا کد 500 رو وارد یه سیم کارت کردم همش شارژ شد
شارژ بعدی امروزو کی قراره بذاره  Biggrin.gif  Biggrin.gif
(10-01-2015، 05:47 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که کد و گذاشتم ولی توجه داشته باشین آقا هستم صرفن جهت اطلاع . په ره وا اسم کردیه اسم یه منطقه ی سر سبزه .  Biggrin.gif

مرسی parva, اعتبار تقدیم شد