موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها اون شارژ ۳۰۰۰ بریز و۵۰۰۰ ببر ،برای من بعد از چهار روز ارسال شد،
الان هم اومد این شارژ را بگیرم کارت بانکیم را قبول نکرد
(14-01-2015، 11:18 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 10:58 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان
امروز کدشارژ ایرانسل بوده؟
سپاس از پاسخ

ارسال 1 به 80503 بعد ارسال ya 114 به 8282

ارسال 1 به 84827 بعد ارسال ks 125 به 8282

امیرجان به این دوتا اس دادم اما جوابی برام ارسال نکرده !!
یک فرستادم اما ..... Exclamation
(14-01-2015، 11:26 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

جناب مازیار عزیز شما اینجوری هم تست کن ببین جوابش میاد یا نه

OZV YASIN به 8282
OZV KSAFAR به 8282
(14-01-2015، 11:26 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:18 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 10:58 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس از پاسخ

درود
پاسخش دیر میاد
برای من هم یک ساعت کشید.
شکیبا باشید
سپاس از پاسخ

دوست عزیز دیر شده و احتمال شارژ دادنش نزدیک به صفره
بنده ساعت نه فرستادم پاسخی تا این لحظه دریافت نکردم
(14-01-2015، 11:23 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:19 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه شناسه فاکتوری که برام پیامک شد رو پاک کردم  Sad.gif
ممنون آقا رضا. اینو دیگه نمیشه کاریش کرد اشتباه از خودم بود  Sad.gif
ممنون بابت راهنمایی  Heart.gif

خواهش میکنم. اگه شناسه فاکتوری که براتون پیامک شده رو حذف کردید نگران نباشید از طریق همین سایتی که بهتون دادم میتونید شناسه فاکتور و مشخصات کاملشو بدست بیارین.
برای نمونه این عکسو لطفا ببینید.

Highslide JS

Highslide JS

چه فیلدی رو باید پر کنم که شناسه فاکتورم رو بگیرم
فقط قسمت نام فروشگاه و درگاه خرید رو میتونم تغییر بدم
reza_ab
اینکار روهم انجام دادم به هر روی سپاس از شما دوست گرامی
------------
امیر رجائی زاده
درود و سپاس از تو
شکیبا رو خوب اومدی Biggrin.gif
-------------
hosein.h
درود و سپاس از شما دوست گرامی برای پاسخ
اما صبر میکنیم بلکه داد Tongue
متاسفانه برای اولین بار اعلام میکنم تسلیم شدم
از خیر 5تومنم گذشتم
ولی یه روزی تلافی میکنم  Sleepy.gif
(14-01-2015، 11:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:23 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:19 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه شناسه فاکتوری که برام پیامک شد رو پاک کردم  Sad.gif
ممنون آقا رضا. اینو دیگه نمیشه کاریش کرد اشتباه از خودم بود  Sad.gif
ممنون بابت راهنمایی  Heart.gif

خواهش میکنم. اگه شناسه فاکتوری که براتون پیامک شده رو حذف کردید نگران نباشید از طریق همین سایتی که بهتون دادم میتونید شناسه فاکتور و مشخصات کاملشو بدست بیارین.
برای نمونه این عکسو لطفا ببینید.

Highslide JS

Highslide JS

تاریخو مشخص بکن فقط میاره
(14-01-2015، 11:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جناب امیر عزیز از قسمت خریدها بخش گزارش تراکنشها قسمتهای از تاریخ و تا تاریخ رو مشخص کن بعدش زیرش نمایش هستش اونو بزن براتون لیست کنه تراکنشها رو.