موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-01-2015، 05:07 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب جمعه اس
جا داره یادی کنیم از همه ی بن شدگان از جمله ۰۲۱۲
اگه دوس داشتین یه صلوات هم نثار روح رفتگانتون کنین

2روز پیش از محرومیت در آمد...بازم تکرار کنه کلا محروم میشه نه اون هرکی که باشه Lightbulb.gif
منم آسان پرداخت 3332 امتیاز دارم.. این چجوریه؟ شارژ میده رایگان؟ یا مسابقه شرکت داده میشم ؟
چچجوری باید بفهمی  امتیازت چقدر هست
شارژ هست امروز
ستا ره 733ستاره 9ستاره4 مربع
(15-01-2015، 05:20 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چچجوری باید بفهمی  امتیازت چقدر هست

همون قسمت که نوشته امتیاز گیری
پاییینش نوشته امتیازت چقدره
تو خود برنامه موقع خرید شارژ یک گزینه هست به اسم پرداخت با امتیاز از امتیاز کم میکنع و بهتون شارژ میده.
والا من تک خوری نکردم. اول به یکی از دوستام گفتم گفت برو بابا دنگ و دونگش زیاده. بعدشم روزی 100 امتیاز میده که زیاد نیست. ولی در کل لذت بخشه.
مرسی من ی شارژ 1000گرفتم
یعنی میتونیم هیچ تراکنشی انجام ندیم فقط روزی یه بار گوشیمون رو تو برنامه تکون بدیم و بعد از ده روز شارژ هزاری بگیریم
(15-01-2015، 05:02 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی برنامش رو نصب کنی نوشته امتیاز گیری اونو بزن بعد میخ‌اد گوشی تکون بدی تا صد امتیاز بهت بده
هر بیست چهار ساعت هم یه بار بیشتر نمیشه
کارای دیگه هم میتونی باهاش انجام بدی مثل پرداخت قبض و خرید شارژ

مگه برنامه داره؟
مگه 733* نیست؟