موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه کمک من دیروز ی شارژ از مسابقه گرفتم الان میزنم میگه شما مسدود شده اید Huh.gif Angry.gif
(11-01-2015، 06:59 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 06:56 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای 0212 محروم شد!!! Confused
محروم نشد اخراج شد ناموسن چرا؟ Confused
کاری نداره . همین الان بازم با یه کاربری جدید میاد انجمن . 
دوستان من که دلم واسه کوروش تنگ شده ؟  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
فعلا که شارژی نیست ایشالا شارژ بیاد  Angel.gif
(11-01-2015، 06:57 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 06:53 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 06:48 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 06:41 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مسابقه ها تا دیروز یعنی 20 تم اعتبار داشت باید صبر کنید تا دوباره تمدید بشه یه هفته طول میکشه فکر کنم البته 7 تا ز کدا شارژ نداده هنوز که فکر کنم صبحا داده باشن نمیدونم شاید بده من چک کردم نبود بلکه فرجی شه

عزیزم مسابقات تا 30 بهمن تمدید شدند
یکیشو بگو غیر 20142 ببینم تاریخش سی ام شده یا نه بگیا یادت نره

یکیش چیه،همش شده.شما 84824 رو بزن ببین

اوکی دیدم سایت تمدید شده گر نه کدا هنوز تو تاریخ 20 هستن مثل pazel
یکی کمک کنه چرا میگه شما مسدود شدید Undecided.gif یکی به دادم برسه... بچهاااا
همه مجی رو زیر نظر بگیرین جایی شارژ قایم نکنه Tongue.gif Biggrin.gif
سلام و درود به همه دوستان و کاربران و مدیران گرامی
(11-01-2015، 07:04 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمک کنه چرا میگه شما مسدود شدید  Undecided.gif  یکی به دادم برسه... بچهاااا

خطط مسدوده
(11-01-2015، 07:05 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:04 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمک کنه چرا میگه شما مسدود شدید  Undecided.gif  یکی به دادم برسه... بچهاااا

خطط مسدوده

چجوری چرا؟ من فقط الان اومدم شارژ کنم!! چکار کنم شیدا خانم
مسابقه جام شهروندی:
4. ای داد! یکی چک بی محل برام کشیده! میتونی بم بگی از کی میتونم شکایت کنم؟
7. فقط از صادرکننده
8. بانک و صادرکننده
0. خودت بگو!

گزینه مورد نظرت رو با یک فاصله بعد از JS ارسال کن.مثال:
JS 8
*
امتیاز بیشتر=شانس بیشتر در قرعه کشی

دوستان این جوابش چیه؟