موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان در این بخش میتوانید در مورد مسابقات اپراتور ایرانسل و همراه اول بحث کنین
  • ارسال اسپم
  • ارسال مطالب خلاف واقع
  • بحث کردن بی مورد و بیهوده
ممنوع است
سلام 
انشالله که تاپیک پر شارژی واسه همه  دوستان باشه
دوستان 738150 ، 300 میفرستم  دعوت موثر ثبت میشه ولی 1000 میفرستم شارژ نمیده
چرا ؟
ﺭﯾﻤﯿﮑﺲ
ﺭ 1

ﺣﺪﺱ ﮐﻠﻤﻪ

ﮎ ﻫﺎﻧﺒﯿﺖ

ﺁﻭﺍ
ﻥ 1
و راستی ‏‎دوستان کسی هست تعویض شارژ کنه پیام بده ایرانسل یا رایتل براتون میفرستم پین یا شناسه همراه اول بدهید
780 چی شده؟ در مورد 500امتیازی که هر هفته با جواب سوال میده؟
(29-12-2016، 08:48 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال ۱۱۱ به ۳۰۷۳۰ 
هزاری همراه است،،،لینک دانلود اپ رو میفرسته،،،،نصب‌کنید و ثبت نام کنید،،،،بعد مدتی براتون پین رو میفرسته،،،،

خودم هم دارم الان نصب‌ میکنم برنامه رو،،،،با شارژ صفر شرکت کنید،،،،،هزینه اش ۴۰۰ است،،،،

چجوریه !شماره رو دادم فقط گفت شما عضو سرویس میباشید.کدی هم نفرستاد که فعال کنم!
(29-12-2016، 09:23 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز اپ فینال رو باید نصب کنید،،،،  
کد:
http://finaltv.ir/

بعدش شماره رو میزنید و کد میاد،،،بعد ثبت نام میکنید،،،،،و بعد چند ساعت میفرسته پین رو،،،،،
البته من خودم هم منتظرم الان پین بیاد،،،،ثبت کردم،،،
(29-12-2016، 09:34 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2016، 09:23 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2016، 08:48 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال ۱۱۱ به ۳۰۷۳۰ 
هزاری همراه است،،،لینک دانلود اپ رو میفرسته،،،،نصب‌کنید و ثبت نام کنید،،،،بعد مدتی براتون پین رو میفرسته،،،،

خودم هم دارم الان نصب‌ میکنم برنامه رو،،،،با شارژ صفر شرکت کنید،،،،،هزینه اش ۴۰۰ است،،،،

عزیز اپ فینال رو باید نصب کنید،،سرچ کنید گوگل،،بعدش شماره رو میزنید و کد میاد،،،بعد ثبت نام میکنید،،،،،و بعد چند ساعت میفرسته پین رو،،،،،
البته من خودم هم منتظزم الان پین بیاد،،،،ثبت کردم،،،

داداش ‏قسمت ثبت نام شمارمو دادم اما کد نمیفرسته!‏وقتی میزنم میگه عضو سرویس هستید.از قسمت ورود کاربر فعال کنم اشکالی نداره؟چون تو پیام عضویت یه رمز عبور داده
(29-12-2016، 09:40 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش  ‏قسمت ثبت نام شمارمو دادم اما کد نمیفرسته!‏وقتی میزنم میگه عضو سرویس هستید.از قسمت ورود کاربر فعال کنم اشکالی نداره؟چون تو پیام عضویت یه رمز عبور داده

عزیز بزن همون رو ببین میره داخل یا نه،،،،،،

پست اصلی پاک شد،،،،چون هنوز به خودم پین رو نفرستاده،،،گفتن بعد چند ساعت میفرسته،،،چند جا گذاشته بودن من هم گذاشتم سایت،،،،
دوستان هرمی ۳۰۷۵۰۰۳ تا کی فعاله؟؟؟