موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-04-2018، 06:28 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2018، 06:01 PM)MR DEPRESS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
الان هیچ شارژ ایرانسل فعال هست ؟
بدجور ۳تومن نیاز دارم 
هرمی یا غیر هرمیش مهم نیست

سلام به موبایل روز منبع اصلی شارژ رایگان خوش آمدین

دیگه جوابت که گرفتی مثل بعضیا نباشه بری دیگه پیدات نشه فقط سوال داشتی بیای اینجا بپرسیا؟! چون امروز عضو شدی برای اینکه زود فعال بشی گفتم Angel.gif

البته کاربر جدید هم داریم ولی اکثرا تازه کار نیستن Wink.gif
اگه قبلا نگرفتی یا سیم جدید داری اینا رو تست کن:
هرمی    738737
هرمی    738752

این دو تا با وقفه هم اگه تبریک گفت و ثبت شد بعدش لغو کن

1   به    307550  بعد  17   

1   به   307516  بعد   22

اپ سکه

پیامرسان گپ

اپ هورا

و بعضی رباتها هم شارژ ایرانسل و همراه به دلخواه میدن که دیگه اسماشون دقیق یادم نیست.

سلام.این هرمی های که گفتی خب برای عضویت چه کدی براشون بفرستیم.من عدد 1 را فرستادم عضو هم شدم ولی بهم کد نداد ک دعوت بدم..ممنون میشم اگه توضیح بدی
در جواب پست و پاسخ قبل دوستمون نقل قول نکردم متن طولانی دوستمون رو

738737,738752

بعد ارسال عدد ۱به شماره ها جدیدا عدد میده که ارسال شه به شماره مورد نظرش معمولأ عدد۱هست و در آخر کد هرمی دوستتون رو بفرسید و کد خودتون رو بگیرید بیشتر این نمیشه دیگه توضیح داد استعلام تعداد دعوت
555
دریافت شارژ666
دوستان سامانه شوت جای کارت شارژ خالی هست چی کنیم
من ۱۰ امتیاز داشتم تو برنامه شوت زدم بگیرم فقط ۳ تا کد شارژ ۲ تومنی داد
(20-04-2018، 10:29 AM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ۱۰ امتیاز داشتم تو برنامه شوت زدم بگیرم فقط ۳ تا کد شارژ ۲ تومنی داد

خب الان باید یه امتیاز داشته باشی 2 نفر دیگه دعوت کن فعال که شد 2 تومن دیگه میده.

خودمم دیشب 5 نفر دعوت کردم دریافت شارژ 5 تومنی زدم 2 تومن داد 3 امتیاز کم شد.

⬅تست نشده➡ ⬇
مثلا 8 نفر دعوت کنید بعد برای دریافت شارژ اول هر وقت گفتن فعاله و شارژ میده شارژ 5 تومنی بزنید بعد که 5 امتیاز کم شد میتونید شارژ 2 تومنی بگیرید

یعنی دعوتها که تکمیل شد اول شارژ بیشتر بزنید بگیرید تا برسید به شارژ 2 تومنی... (شاید اینجوری بده اگه بازم شارژ 5 و 10 و... نداد یعنی هر 3 نفر 2 تومنی میده یا اینکه فعلا شارژهای 5 و 10 غیره تو سیستمشون نیست)
(20-04-2018، 10:22 AM)khaled007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه شوت جای کارت شارژ خالی هست چی کنیم؟؟؟

تست.
هر وقت فعال بشه پینش نشون میده.... عضو نیستم اگه فعال شد دوستان اطلاع بدن.
سلام.روشی برای دور زدن محدودیت هورا هست؟
هرمی های ۲۵ تومنی چندتا هستن؟؟؟
سرشماره هاشون رو مخام
سلام هرمی ایرانسل یا همراه اول چی هست؟
سلام این برنامه هورا کلا یک شارز میده در ماه؟