موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ساام دوستان عیدتون مبارک شارژ ایرانسل به جز این اپ گپ دیگه شارژ نیست ؟؟؟
شـارژ هرمی 1000تومنی جدید همراه اول
#سرویس_دیرین_دخت
1⃣ ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید و شماره همراه اول خود را در قسمت کادر پایین صفحه وارد کنید و روی گزینه دریافت ۲۰۰ سکه بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2⃣  سپس کد فعالسازی دریافتی را وارد سايت کنید و روی شروع بزنید تا لینک دانلود برنامه ظاهر بشه
3⃣ برنامه را دانلود و با شماره خودتان فعالسازی انجام بدید
پس از دریافت لینک دعوت به ازای دعوت از هر #یک_نفر 4000 سکه در اپ معادل 1000 تومان شارژ دریافت میکنید
? لینک دعوت براتون پیامک میشه
برای دریافت شارژ بعد از فعال سازی برنامه از قسمت بالای برنامه روی جعبه هدیه و سپس شارژ هزاری بزنید تا خطتون مستقیم شارژ بشه
درضمن میتونین داخل برنامه به قسمت گردونه شانس بریدو بصورت شانسی برنده پین شارژ های هزاری بشید(هر بار استفاده از گردونه ۲۰۰ سکه  کم میکنه)
هزینه روزانه 400تومان،بدونه شارژ هم میشه
لغو با ارسال off به 307173
قسمت دعوت نیاز به فعال سازی برنامه نیست و بدون نصب هم 4000 رو میده فقط خط اصلیتون ک دعوت میکنین برای دریافت شارژ نیاز ب نصب دارین

توجه: برا دعوتی هاتون وارد لینک بشین شماره رو بزنین کد فعالسازی وارد کنین و وقتی شروع ب دانلود برنامه کرد لغو کنین دعوتتون ثبت میشه و حجمتون بیخودی نمیره
ظاهرأ هم برنامه رو برای هرگوشی یه خط میشه فعال کرد
سلام سال نو همگی مبارک Heart.gif
بسته های اینترنت چند کاربره ایرانسل اگه من بخوام بزنم بعد دوستم هم تا 10 کیلومتر ازم فاصله داره
شماره اونم میتونم وارد کنم ؟ بعد واسه سرعت مشکلی پیش نمیاد ؟ برای استفاده فقط وقتی من نت رو باز کنم اون میتونه
استفاده کنه؟
سلام شارژ نیست؟
سال نو هم مبارک
(25-03-2018، 10:43 AM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی کد هرمی میزنه ؟؟؟
یه نفر 405556 و یه نفر 3072370 میخوام اگه کسی هس بیاد پ خ

۴۰۵۵۵۶ مگر بعد یک ماه موثر نمکنه؟؟؟
(25-03-2018، 02:45 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سال نو همگی مبارک Heart.gif
بسته های اینترنت چند کاربره ایرانسل اگه من بخوام بزنم بعد دوستم هم تا 10 کیلومتر ازم فاصله داره
شماره اونم میتونم وارد کنم ؟ بعد واسه سرعت مشکلی پیش نمیاد ؟ برای استفاده فقط وقتی من نت رو باز کنم اون میتونه
استفاده کنه؟

هیچ مشکلی پیش نمیاد
ربطی به فاصله هم نداره
بعدفقط وقتی من نت رو روشن کنم اون میتونه استفاده کنا یا هرکی جدا واسه خودش
(25-03-2018، 09:17 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رویا ربطی به وصل کردن تو نداره...فقط شما براش حجم تعیین میکنی...اون میتونه یه ساعته تمومش کنه یا سی روزه
(25-03-2018، 09:17 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شما مثلا به اون طرف یه گیگ نت دادی چه نت شما روشن با خاموش باش هیچ مشکل پیش نمیا هر که برای خودش هر موقع خواست می توان استفاد کن
دوست عزیز مثل این میماند که ایشون یک بسته جدا گانه و مستقل داشته باشند (دیگه لازم نیست شما نت روشن کنید یا نه)
راحت بگم مثل انتقال شارژ شما الان حجم خودتون دادید به ایشون و تمام حجم مثلا یک گیگ دادید اگر 1000کیلومتر فاصله داشته باشید هم فرد مورد نظر با روشن کردن دیتا خود به راحتی میتونه استفاده کنه. دیگه کامل توضیح دادم گوشی دکمه ای هست انگشتام ترکید لطفا باعث اسپم نشوید سوال دیگری بود با ۷۰۰تماس بگیرید