موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
میشه هرمی های فعال همراه اول را بگید؟؟؟؟
۸۴۹۴ ایرانسل امروزم میشه شرکت کرد؟؟؟؟
سلام

ایرانسل  8494 چند روز بعد فعال شدنش تموم شد.

همراه اول این هرمیا رو تست کنید شاید فعال باشن :
405101
405104
307090
3075004
307173
3071730
3072363
307351
20606
207351
207350
207384
30781
307399
307171
40520
اپ فون پی 
سکه 
گپ 
 724 دعوتش 
پات 
و اپ کیپو
اینم برای تسترهای موبایل روز :

بدون شارژ تست کنید شاید فعال بشه... با پشتیبانیشم تماس بگیرید.
(کلید طلایی)

کد پی‌اچ‌پی:
apps.keylid.com/otp/havadari5/?source=ario 

heart
اختیاری...
عضویت با کد معرف 2 تومن و هر دعوت 950 تومن به کیف پول اضافه میشه
اپلیکیشن پاساژ را دانلود کن و اعتبار خرید بگیر !

با پاساژ می‌تونی از هزاران فروشگاه سراسر کشور با امنیت خرید کنی.

کد دعوت : 520079 

دانلود اپلیکیشن پاساژ برای اندروید از بازار:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود از گوگل پلی :
کد پی‌اچ‌پی:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ir.aritec.pasazh 

بعد از ورودقسمت زرد رنگ میاد با شماره و کد دعوت ثبت نام و کد فعالسازی رو وارد کنید....
 صفحه اول برنامه  پایین سمت چپ جعبه جایزه آبی رنگ بزنید و کد خودتون بگیرید... (برای خطوط بعدی برنامه رو کلون کنید)
با رسیدن موجودی به حد نصاب میتونید از کالاهای متنوع فروشگاه خرید کنید.(واریز و دریافت وجه هم داره که نمیدونم فقط برای خرید از پاساژ هست یا نه. تست نشده)
هر سوالی دارین از پشتیبانیش بپرسین:
02144209307

الان بزنید مشکلی نداره و سریع جواب میده.(برای کانال دارها و N سیمکارته ها خیلی خوبه) Angel.gif
(19-07-2018، 07:10 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اختیاری...
عضویت با کد معرف 2 تومن و هر دعوت 950 تومن به کیف پول اضافه میشه
اپلیکیشن پاساژ را دانلود کن و اعتبار خرید بگیر !

با پاساژ می‌تونی از هزاران فروشگاه سراسر کشور با امنیت خرید کنی.

کد دعوت : 520079 

دانلود اپلیکیشن پاساژ برای اندروید از بازار:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود از گوگل پلی :
کد پی‌اچ‌پی:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ir.aritec.pasazh 

بعد از ورودقسمت زرد رنگ میاد با شماره و کد دعوت ثبت نام و کد فعالسازی رو وارد کنید....
 صفحه اول برنامه  پایین سمت چپ جعبه جایزه آبی رنگ بزنید و کد خودتون بگیرید... (برای خطوط بعدی برنامه رو کلون کنید)
با رسیدن موجودی به حد نصاب میتونید از کالاهای متنوع فروشگاه خرید کنید.(واریز و دریافت وجه هم داره که نمیدونم فقط برای خرید از پاساژ هست یا نه. تست نشده)
هر سوالی دارین از پشتیبانیش بپرسین:
02144209307

الان بزنید مشکلی نداره و سریع جواب میده.(برای کانال دارها و N سیمکارته ها خیلی خوبه) Angel.gif

باید کالابخریم؟شارژ یا پول نمیده؟
نمیدونم .... تا همین حدی که پست قبلی نوشتم ازش استفاده کردم و همه توضیحات لازم رو نوشتم.

هر وقت دیگه نخواستین از 2000 تومن برای خطوط دعوتی استفاده کنید.برای حذف حساب کاربری پاساژ:
سه خط بالا سمت راست و بعد آیکون آدمک قسمت پروفایل کاربری رو بزنید..... صفحه بعد چرخ دنده بالا سمت راست و سپس حذف حساب کاربری رو انتخاب و کد فعالسازی ارسال شده به خطتتون رو وارد و تایید کنید.
(19-07-2018، 11:00 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم .... تا همین حدی که پست قبلی نوشتم ازش استفاده کردم و همه توضیحات لازم رو نوشتم.

هر وقت دیگه نخواستین از 2000 تومن برای خطوط دعوتی استفاده کنید.برای حذف حساب کاربری پاساژ:
سه خط بالا سمت راست و بعد آیکون آدمک قسمت پروفایل کاربری رو بزنید..... صفحه بعد چرخ دنده بالا سمت راست و سپس حذف حساب کاربری رو انتخاب و کد فعالسازی ارسال شده به خطتتون رو وارد و تایید کنید.

سلام حتما باید حساب کاربری حذف کنیم؟؟؟
من رفتم.... اینهمه هم نقل قول نکنید سوالتون رو فقط بپرسید متوجه میشن درباره چی بوده جواب میدن.

1 _ سلام .... نه لازم نیست ولی حذف حساب کاربریش به همین صورت هست.

2 _ با همه خطها میشه زد.
امروز شارژ محدود نداريم
❇️با فعالیت در اپلیکیشن «رسنو» و دیدن تبلیغات میتوانید کسب درآمد کنید

#دعوت کنید درامدکسب کنید(حتی #دعوت شدگان شما تبلیغ ببینندهم درامدشمااضاف میشودهم خودشان)

❇️بعد از دانلود

و نصب نرم افزار، در صفحه اول با کد معرف زیر ثبت نام اولیه رو انجام دهید

? کد معرف: ۶۱۶۷۷۲(الزامی)برای بازشدن صفحه

برای ثبت نام کامل به صفحه من برید و ثبت نام رو کامل کنید

?‍? برای دیدن تبلیغات به قسمت "خانه" رفته و با دیدن هر تبلیغ موجودیتان را اضافه کنید

#توجه #توجه #توجه
#تبلیغات_اضاف_میشه_وطبق بازدیدخاصی برداشته میشه

? کد کاربری نوشته شده در قسمت صفحه من کد معرف شما هست
? از درآمد زیر مجموعه هایتان، موجودی شما هم افزایش پیدا میکند

✅فقط با رسیدن به 10/000 تومان میتونید از قسمت صفحه ی من بخش تسویه حساب درخواست تسویه بدید تا موجودیتون به حساب بانکیتون واریز بشه(بعداز3الی4ساعت)واریزمیشه
دارای نشان اعتمادملی وزارت ارشاد وصنعت ومعدن
برنامه ایران اپس به آی پی گوشی حساسه؟
درواقع هر گوشی یه دعوت حساب میشه؟