موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان اپلیکیشن 724 جایزه ای چیزی داره؟
(12-04-2018، 03:14 PM)Amir.Amiri نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-04-2018، 02:48 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هرمی های ۲۵ تومنی ن کد میدن ن دعوت رو ثبت مکنن؟؟؟؟

برای من که کد دعوتی هم داد دعوتی رو هم ثبت کرد شاید برا بعضی خطوط اینجوری باشه

اینم مثل قبلیاس از هر ده تا خط ب زور دوتا رو ثبت مکنه
(12-04-2018، 03:21 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-04-2018، 03:14 PM)Amir.Amiri نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-04-2018، 02:48 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هرمی های ۲۵ تومنی ن کد میدن ن دعوت رو ثبت مکنن؟؟؟؟

برای من که کد دعوتی هم داد دعوتی رو هم ثبت کرد شاید برا بعضی خطوط اینجوری باشه

اینم مثل قبلیاس از هر ده تا خط ب زور دوتا رو ثبت مکنه

نمی دونم ولی من از پنج تا خطی که زدم همه ثبت شد
Lightbulb.gif   انبوه داده 1000 تومنی همراه اول با وقفه 48

کسانی که قبلا نگرفتن

1   به   409029

باید بدون شارژ بزنید.

اگه عضوین الانم np جواب نمیده.

(48 ساعت بعد یا....هروقت فعال بشه شارژش میده... دائم تست کنید)
سلام من عصویت هیچ نیستم از طریق 800 لعو کردم ولی نمیدونم 2هزارتومان شارژ داشتم
تمام شد عصویت فکر کنم تلگرامی باشه چطور و از کجا بدونم چه مسابقه ای عصویت تلگرامی فعالم که لعو کنم ؟ چون هیچ پیامی نیومد کم شده بود
سلام،
عضویت تلگرامی یا هزینه و لغو نداره یا هر کدوم هم داره پیام عضویتش از سرشماره هاش میاد رو خطت و لغوش هم OFF یا.... به همون سرشماره هاست....

800 همیشه همه مسابقات فعال رو نشون نمیده.

ایرانسل لغو مسابقات:
* 800 #

ایرانسل من... قسمت خدمات....سرگرمیهای فعال من

با شماره خطی که کسر شده وارد اپ چارخونه و حساب کاربری بشو بزن رو پروفایلت و قسمت خریدها... اگه سرویسی فعاله لغو اشتراک بزن.➡

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
همراه اول :
* 800 #

اپ همراه من قسمت خدمات مبتنی بر محتوا ➡
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
اگر با انجام مراحل بالا بازم کسر شد

ایرانسل : تماس با 700

همراه اول : تماس با 9990

اگر بسته نت داشته باشی تموم شده باشه و ندانسته باز استفاده کنی هم از شارژ خطتت کسر میشه.... ولی ایرانسل با فعال کردن کنترل مصرف دیتا هیچ وقت چنین اتفاقی پیش نمیاد.

ایرانسل اپ ها و بعضی مسابقات که هزینشون 300 تومنه و همراه اول هم اکثر مسابقات پیام یا محتوا نمیدن و به ازای هر محتوا نهایتا تا 500 تومن هر روز کسر میشه.
سلام به همگی 

سلام! با کد 72f9e1b2 در اپلیکیشن پله ثبت نام کن و با انجام اولین تراکنش ۱۰۰۰ تومان شارژ رایگان جایزه بگیر !  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم جدیده یا نه !!!
(12-04-2018، 04:34 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif   انبوه داده 1000 تومنی همراه اول با وقفه 48

کسانی که قبلا نگرفتن

1   به   409029

باید بدون شارژ بزنید.

اگه عضوین الانم np جواب نمیده.

(48 ساعت بعد یا....هروقت فعال بشه شارژش میده... دائم تست کنید)

اینو میگه فکر نکنم بده

شما برای دریافت هدیه  خود باید حداقل یکبار در سیمکارت خود شارژ داشته باشید و هزینه روزانه یکبار از سیمکارت شما کسر شود
* 800 #

ایرانسل من... قسمت خدمات....سرگرمیهای فعال من

با شماره خطی که کسر شده وارد اپ چارخونه و حساب کاربری بشو بزن رو پروفایلت و قسمت خریدها... اگه سرویسی فعاله لغو اشتراک بزن.➡

ممنون از راهنمایی ولی چارخونه و حساب کاربری و قسمت پرفایل و خریدها سرویس لعو اشتراک هم چین چیزی تداره فقط ایرانسل من هست اونم مسابقات که باعصویت 800لعو میشن اونحا هم لعو میشن من میخوام مسابقاتی که در عصویت تلکرامی هست که شارزم داره تمام میکنه چطور بدونم ودوم مسابقات تلگرامی فعالم لعو کنم پیام نیومده ولی کم شده از طریق 800 هم مگه شما عصو هیچ مسابقه ای نیستید بسته اینترنتم دارم و فعاله ممنون میشم یک نفر مشکل حل کنه
اگه سرویسی فعاله با روشهای صفحه قبل باید لغو بشه ....
چارخونه همه خطها اینو داره حالا اگه خط شما اشتراک نداشته و قبلا لغو شده بوده... از ایرانسل من  تاریخچه ...15 تراکنش اخیر رو نگاه کن.... ایرانسل تلگرامی خیلی وقته مسابقه ای نبوده..... قبلیا هم لغوشون با همون چارخونه و 800 میشده.

اگر تماس و پیامک و نت و mms و.... هم نداشتی دیگه زنگ بزن 700 یه پرونده که برات تشکیل بدن حتما مشکلت حل میشه Angel.gif
سیم جدید و کسانی که قبلا نگرفتن این هنوز فعاله:
شارژ 1000 تومنی همراه اول با وقفه 72
1   به    405516
72 ساعت بعد ارسال کد مخصوص داخل پیام عضویت
شارژش مستقیم
بدون شارژ بزنید.