موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-06-2018، 12:42 PM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
«بامن( پرداخت ، کیف پول)» را در بازار اندروید ببین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با نصب هزار میده انتقال به شماره دارع شارژدهیش از دوتومن به بالاس هر خط نصب کردین به خط اول انتقال بدین بعدش یکجا شارژ بگیرین

همراه-ایرانسل-رایتل و...

نصب کردم نداد؟
(07-06-2018، 12:42 PM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
«بامن( پرداخت ، کیف پول)» را در بازار اندروید ببین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با نصب هزار میده انتقال به شماره دارع شارژدهیش از دوتومن به بالاس هر خط نصب کردین به خط اول انتقال بدین بعدش یکجا شارژ بگیرین

همراه-ایرانسل-رایتل و...
سلام .میشه دوست عزیزتوضیح بدین کدوم قسمت بریم برا انتقال
(07-06-2018، 01:58 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری انتقال بدیم از بامن؟

از قسمت پرداخت به...اونجا شماره با مبلغ میزنی پرداخت انجام میشه
(07-06-2018، 02:26 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-06-2018، 01:58 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری انتقال بدیم از بامن؟

از قسمت پرداخت به...اونجا شماره با مبلغ میزنی پرداخت انجام میشه

کسی ازش الان شارژ گرفته ؟اخه من میزنم نمیشه
واسه من خطا سرورمیده شماهم همیجوره؟
(07-06-2018، 02:49 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم زدم خطا سرور میده
(07-06-2018، 02:58 PM)Amir.Amiri نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-06-2018، 02:49 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم زدم خطا سرور میده

درکل ضعیفه برنامه
ولی دوسه بار بزنی جواب میده
من چندتایی انتقال دادم
پرداخت به...
افزودن مخاطب جدید...
بعدم مبلغ هزارتومن رو به شماره اصلی انتقال میدی
رسید داره پولارو میریزه ب حساب از طریق پایا
(07-06-2018، 03:57 PM)essi4042 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-06-2018، 02:58 PM)Amir.Amiri نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم زدم خطا سرور میده

درکل ضعیفه برنامه
ولی دوسه بار بزنی جواب میده
من چندتایی انتقال دادم
پرداخت به...
افزودن مخاطب جدید...
بعدم مبلغ هزارتومن رو به شماره اصلی انتقال میدی

خریدهم انجام دادین چون برا خرید خطا میزنه
(07-06-2018، 04:10 PM)kia715 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسید داره پولارو میریزه ب حساب از طریق پایا

واستون ریخت مبلغتون چقدر بود؟؟؟کی درخواست انتقال ب حساب زده بودید؟؟؟