موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-05-2018، 05:25 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2018، 02:53 AM)amazon021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد Ramezan724 رو وارد کنید ۱۷۲۴ تومن اعتبار هدیه به کیف پولتون اضافه میشه. فقط کسایی که قبلا کد دوست به دوست نزدن

قبلا زده باشین نمیدونم.... خودتون تست کنید.
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

تا آخر بخونید بعد اقدام کنید:

سیمهام هیچوقت 724 شرکت نکرده بودم(مثل سیم جدید).... برنامه رو نصب و سه خط بالا و سپس قسمت دوست به دوست شماره و کد فعالسازی وارد وبعد کدرمضان زدم 1724 امتیاز که داد ... پایین صفحه قسمت دوست به دوست (کد من )رو دریافت کردم بعد هم کلیر دیتا کردم و
با سیم دوم وارد برنامه شدم .... دوست به دوست ... شماره و کد فعالسازی وارد کردم.... بعد کد سیم اصلی که گرفته بودم وارد و تایید کردم ثبت که شد بدون اینکه از صفحه خارج بشم کد رو پاک کردم و Ramezan724 رو وارد و تایید زدم ثبت شد 1724 امتیاز بهم داد..... بعدم یه شارژ 1000 تومنی با امتیازم خریدم چند دقیقه بعد 724 امتیاز تراکنش داد و یه شارژ 1000 تومنی دیگه هم گرفتم جمعا 2000 تومن ➕ به سیم اصلی هم چون با خط دعوتی شارژش گرفته بودم و تراکنش شده بود 724 تومن دیگه داد.

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
یعنی سیم جدید درصورتیکه اول کد معرف بزنید و بعد کد Ramezan724 رو وارد و تایید کنید 2000 تومن میتونین بگیرین و 724 تومنم به دعوت کننده میده(بجای کانالا کد خودتون بزنید)

اگر اول کد رمضان بزنید 1724 امتیاز میده ولی 724 امتیاز رو به معرف نمیده...
برای سیم سوم هم کلیر دیتا و همین مراحل...
⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆

اگر اینجوری متوجه نمیشین اصلا نزنین با روش جاهای دیگه بزنید(مسئولیت اشتباه با خودتونه)
دیگه حوصله توضیح و..... ندارم.

(08-06-2018، 09:40 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری 
با نصب و فعالسازی اشانتیون هزار تومن مستقیم دریافت میکنید
اپلیکیشن رو که فعال کردین در قسمت اشانتیون های من 
جواب سوال رو بزنید گزینه اخر    رایگان می باشد 
واسه خطوط همراه اول شارژ انتقال نمیشه 
ولی ایرانسلیا میتونن انتقال بدن
میتونین از کافه بازار دانلود کنین

اشانتیون نداشت نداد
رسید دعوت رو حساب میکنه الان؟
(08-06-2018، 09:53 AM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشانتیون نداشت نداد

میده یبار از برنامه خارج بشید و مجدد وارد برنامه بشید
ابتدا به قسمت اشانتیون های من مراجعه کنید و به سوال جواب درست بدید که همون رایگان هست درسته
 سپس در صفحه اصلی روی خرید شارژ بزنید و شارژ هزار تومانی رو انتخاب کنید
بامن خط جدید عضو شدم دیگه ۱۰۰۰ رو نمیده
کسی عضو شده؟
(08-06-2018، 10:50 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-06-2018، 09:53 AM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشانتیون نداشت نداد

میده یبار از برنامه خارج بشید و مجدد وارد برنامه بشید
ابتدا به قسمت اشانتیون های من مراجعه کنید و به سوال جواب درست بدید که همون رایگان هست درسته
 سپس در صفحه اصلی روی خرید شارژ بزنید و شارژ هزار تومانی رو انتخاب کنید

فعال کردم قسمت اشانتیون  خالیه چیزی نداره ک جواب بدم
(08-06-2018، 11:13 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی عضو شده؟

فعلا اپ به مشکل خورده شرکت نکنید

(08-06-2018، 11:20 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یبار برنامه رو ببندید و مجدد اجرا کنید  اشانتیون میاد ولی فعلا مشکل داره
(08-06-2018، 11:25 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-06-2018، 11:13 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی عضو شده؟

فعلا اپ به مشکل خورده شرکت نکنید

(08-06-2018، 11:20 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یبار برنامه رو ببندید و مجدد اجرا کنید  اشانتیون میاد ولی فعلا مشکل داره

میشه شارژشو واسه خط دیگه گرفت؟
(08-06-2018، 11:35 AM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه شارژشو واسه خط دیگه گرفت؟

خیر  خط مستقیم شارژ میشه
شارژ 1000 تومنی همراه اول

2   به  206156

کد تایید به  206156

سپس در 20 خرداد ارسال کد مخصوص

1901  به  206156

هزینه 300  بدون شارژ بزنید
قبلا هم زیگزاگ 206129 و 206121 نداد و تاریخش رو تمدید میکرد.

( بدون شارژ بزنید شاید اینبار دیگه شارژ رو داد )

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

اشانتیون هم اگه کد خط خودتون بگیرید و سیمهای بعدی کد رو هنگام فعالسازی وارد کنید فورا میداد ....

الانم غیر فعال شده دلیلشم که همه میدونن چیه....

موبایل روز جوری شده که دیگه نمیشه شارژی گذاشت.... هر شارژی که بزارن اینجا و کپی بشه همه میگیرن غیر از کاربرای خودش.