موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Lightbulb.gif  هدیه اپ سکه در روز جوان

اپ سکه امروز به ازای هر دعوت جدید 1000 امتیاز معادل 1000 تومن میده..... تکمیل پروفایل هم 500 امتیاز...... ( برای جدیدا )
Lightbulb.gif  شارژ 2000 تومنی ایرانسل 909080

دوستانی که دو روز پیش 909080 شرکت کردن اگه پیام تبریک دریافت کردن Prize رو به همین شماره بفرستن.
فکر کنم به سیمهایی که قبلا 90908 شرکت نکردن میده(فقط جدیدا).

شارژشم با تاخیر میفرسته(حدود 1 ساعت) منتظر بمونین تا خطتتون مستقیم شارژ بشه.

شارژش که گرفتین بعد لغوش کنید با:
ارسال L به 909080 + داخل اپ سه خط بالا ... حساب کاربری.... لغو اشتراک چارخونه.... و خروج.... از چارخونه هم میتونید لغو کنید.
امروزم میشه این ۹۰۹۰۸۰ رو شرکت کرد؟
احتمالاروزهایی که انبوه میده باید شرکت کنید.... شدنی میشه ولی شارژش شاید نده.... (انبوهش میگه فقط امروز)... از پشتیبانیش بپرسی جواب میدن:     02188736064

اگه بعد 1 ساعت جوابش نیومد دوباره prize بفرستین.
909080 میزنم میگه هنوز برنده نشده اید فکر کنم برای کسایی هست که قبلا نگرفته باشن ...
(28-04-2018، 12:36 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
909080 میزنم میگه هنوز برنده نشده اید فکر کنم برای کسایی هست که قبلا نگرفته باشن ...

فقط اونایی که پیام تبریک براشون اومده باید بفرستن..... اگه چند بار prize بفرستین هم میگه برنده نشدین ولی شارژش میفرسته.

بله برای خط جدیده... خودم 2000 تومن گرفتم.
.....................

هرمی همراه اول 30720 گفتن درست شده.
(26-04-2018، 03:30 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2018، 02:49 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیجی بازی تست نشده؟فلش مسیج داده بود شارژ رایگان ویژه همراه اولیها.نصب کردم همش متوقف میشه برنامه.شاید بخاطر اندروید پایین باشه.

نصب کردم  چیزی نداد

لغو  off  به  307378

امروز صبح شارژش رو ارسال کرد بعد 2 روز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپ رو دانلود و نصب کنید و در اخر سامانه رو لغو کنید شارژ دهیش فعال باشه خودش پین رو میفرسته

کد:
http://bazarapp.ir/app/digibazi.apk

روی هر گوشی یبار بیشتر نمیشه فعالسازی کرد  بازم امتحان کنید با کلیردیتا من نتونستم شماره دیگه بزنم

لغو  off  به  307378
(28-04-2018، 01:10 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2018، 03:30 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-04-2018، 02:49 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیجی بازی تست نشده؟فلش مسیج داده بود شارژ رایگان ویژه همراه اولیها.نصب کردم همش متوقف میشه برنامه.شاید بخاطر اندروید پایین باشه.

نصب کردم  چیزی نداد

لغو  off  به  307378

امروز صبح شارژش رو ارسال کرد بعد 2 روز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپ رو دانلود و نصب کنید و در اخر سامانه رو لغو کنید شارژ دهیش فعال باشه خودش پین رو میفرسته

کد:
http://bazarapp.ir/app/digibazi.apk

روی هر گوشی یبار بیشتر نمیشه فعالسازی کرد  بازم امتحان کنید با کلیردیتا من نتونستم شماره دیگه بزنم

لغو  off  به  307378
هزاری بود؟حداقل اندروید چند میخواد؟
(28-04-2018، 01:37 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-04-2018، 01:10 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزاری بود؟
حداقل اندروید چند میخواد؟

شارژش که هنوز وارد نکرده... تو تصویر روش خط کشیده.  Angel.gif

حداقل نمیدونم ولی اندرویدم 5.1 هست میشه.
(28-04-2018، 01:37 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزاری بود؟حداقل اندروید چند میخواد؟

الان وارد کردم  خودم  موجودی داشتم  همون  1000 تومنی بود

من اندرویدم 6 هست