موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه گرامی به موتوتل خوش آمدید
با دعوت ازدوستاتون شارژبگیرید
کافیه کدxxxxxروبه دوستات بدی تا به 307230 بفرستن!
2نفراول1000تومن 
4نفربعدی5000تومن
8نفر بعدی 10000تومن
استعلام دعوت=ارسال کلمهList
اطلاعات بیشتر با ارسال g

لینک اپلیکیشن اندروید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک اپلیکیشن IOS
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام کاربری
Xxxxxx
رمز
18715168

غیرفعال سازی ارسال off یا خاموش هزینه چهارصد تومان روزانه 
پشتیبانی
02188848073

این فعال واسه کساییکه نزدن 307230
به یک گوشیم از همتا پبام اومده مالک دستگاه فرد دیگریه وگفته با شماره 0930********
پس از ۲۱اردیبهشت سرویس نمیگیره چیکار میشه کرد.گوشیم دو ساله دارم.ساده اس
(07-05-2018، 10:42 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری سرویس جدولیم 
با جم کردن امتیازات به 100 برنده شارژ هزاری میشید
همراه 307562

کاربرگرامی بازی جدولیوم با  موفقیت برای شما فعال گردید. با نصب بازی و گرفتن ۱۰۰ امتیاز برنده جایزه شارژ ۱۰۰۰۰ ریالی  باشید. 
لینک دانلود بازی: 

با بازی بیشتر و افزایش امتیاز جایزه‌های بزرگتری در انتظار شماست...

برای لغو عضویت در بازی خاموش یا off را ارسال کنید. 

انواع بازی‌های جدولی ناب در جدولیوم

گرفتی ازش؟دیشب تا حالا نفرستاده
20751_نقطه خط
307399_تک بوک
30781_سرویس٣
405575_اواتل
307219_شارژ باران
307396_نسل نو
405502_سرویس صد ثانیه
40520_سرویس اول
307173_دیرین دخت
309291_همیار
3075004_ای کیو
307090_کلاکت
30795_ربات سیمرغ
3072370_کوله پشتی

سامانه های فعال  همراه اول
(08-05-2018، 11:50 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2018، 10:42 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری سرویس جدولیم 
با جم کردن امتیازات به 100 برنده شارژ هزاری میشید
همراه 307562

کاربرگرامی بازی جدولیوم با  موفقیت برای شما فعال گردید. با نصب بازی و گرفتن ۱۰۰ امتیاز برنده جایزه شارژ ۱۰۰۰۰ ریالی  باشید. 
لینک دانلود بازی: 

با بازی بیشتر و افزایش امتیاز جایزه‌های بزرگتری در انتظار شماست...

برای لغو عضویت در بازی خاموش یا off را ارسال کنید. 

انواع بازی‌های جدولی ناب در جدولیوم

گرفتی ازش؟دیشب تا حالا نفرستاده

من هنوز نه
به کمپین عیدانه فیلم باز خوش آمدید.
شارژ  20000 ریالی بعد از 48ساعت از  نصب اپ فیلم باز به خط شما واریز می گردد. 
دوست داری از جدیدترین فیلمها با خبر بشی؟ از اینجا میتونی اپلیکیشن فیلم باز رو دانلود کنی و تازه ترین رویدادهای سینمایی را دنبال کنی.
لینک دانلود و نصب اپلیکیشن:

اشتراک سرویس روزانه پانصدتومان است و دسترسی نامحدود شما به آرشیو فیلم های ایرانی و خارجی را فراهم می کند.
در صورت تمایل به غیر فعال سازی، خاموش یا off را به 307234 ارسال کنید.
پشتیبانی: 02188736064
307234 همراه اول
برنده شو
برنده شو رو نصب کن و با مشاهده ویدیو و پیش بینی فوتبال بصورت کاملا رایگان امتیازتو افزایش بده و روزانه بدون قرعه کشی از برنده شو جایزه بگیر.

موقع ثبت نام کد دعوت من رو وارد کن تا 25 امتیاز دریافت کنی
کد معرف من در برنده شو: 56124
برای دانلود اپ برنده شو رو لینک زیر کلیک کنید:
سامانه ۳۰۷۲۳۴۷ که قرار بود ۱۹ شارژ بده داد؟
(09-05-2018، 10:29 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنده شو
برنده شو رو نصب کن و با مشاهده ویدیو و پیش بینی فوتبال بصورت کاملا رایگان امتیازتو افزایش بده و روزانه بدون قرعه کشی از برنده شو جایزه بگیر.

ایرانسل یا همراه اول ؟
شارژ میده ؟
(09-05-2018، 01:20 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-05-2018، 10:29 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنده شو

ایرانسل یا همراه اول ؟
شارژ میده ؟
همه اپراتورا.فعلا امتیازم نرسیده.با 1250 امتیاز شارژ دو هزاری قراره بده.دعوت شونده ها باید 10 ویدیو ببینن تا 50 امتیاز به دعوت کننده تعلق بگیره و هم خودشون با تماشای هر ویدیو 5 امتیاز بگیرن