موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-04-2018، 04:23 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-04-2018، 01:23 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۹۰۹۰۲۰ و ۹۰۹۰۸۰ تبریک فرستاد ولی شارژش هزاری شده

امروز انبوه فرستاده شرکت کنیم ؟

فکر نکنم نیازی به انبوه باشه...منم دیروز همینطوری زدم دو تاشو
(30-04-2018، 04:21 PM)khaled007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه داب عدد 100 میفرستیم شارژ نمیده 

کد سامانه 405551

منم 45 تا دعوت کردم بهم شارژ نمیده باید چکار کنم؟
این شوت هم شارژ نمیده باید چکار کرد خب؟
داب رو دیروز زنگ زدم.پشتیبانیش گفت صبر کنید درست میشه.من خط اصلیم بود بناچار لغویدم...

بعضیا فقط پست میذارن وسوال میپرسن...
وقتی هرمی یا پای مشکل پیش میاد،اون وقت میبینیم آدمای دیگه ای هم تو تاپیک هستن !!!!
من که نیستم.ولی لااقل پست اونایی که جواب میدن و شارژ میذارنو لایک
کنید...
تاپیک هر چی کم رنگ باشه ب ضرر همه اس...
پس غرورتو بذا کنار
شارژ هزاری سرویس کافه دانایی
کساییکه که هرمی زدن و لغو نکردن 
میتونن با ارسال  G به 405556 شارژ هزاری دریافت کنن 
مخصوص کساییکه هرمی رو زدن و هنوز عضون
(30-04-2018، 10:51 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-04-2018، 10:44 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه بچه سوسولا اون موقع که من اینجا بودم و ترفند میزاشتم و به جای یه شارژ هر کاربری هزارتا شارژ می‌گرفت با ترفند شما کدوم گوری بودین دم دقیقه میان گور گوز میکنین،سپاس و اعتبار به چه درد میخوره که بیست و چهارساعت حرف مفت میزنین

کسی با شما نبود...

بعدم تو که ترفند میزدی ..... چه جور هنوز نمیفهمی که وقتی شارژ نمیده غیرفعاله .... میای سوال میکنی؟؟؟؟؟؟

شعور هم داشته باش از الفاظ درست استفاده کن.
بعدش کجا رفتی؟؟؟؟؟ منم دو ساله اومدم بجز چند سوال و چند کد هرمی  فعالیت دیگه ای از شما ندیدم....

کاربرای قدیمی همه منو میشناسن،بخاطر مشغله کاری وقت ندارم زیاد بیام اینجا،دوساله نیستم شایدم بیشتر،شعور من در حده رفتار و گفتار شماهاست،یه حرفی رو یه بار بزنین کل تایپیک رو کردین که چرا بقیه سپاس نمیدن،شاید کسی دوست نداشته باشه مشکلی داری ؟
هزار تا شارژ!!!!!!!
کاش اینو با رنگ قرمز مینوشتی..
دوست عزیز ادبیات هر ادمی گویای شخصیت واقعی اون ادمه..پس خودتو تو جمع خراب نکن..
اما بحث سپاس ..یعنی واقعا ب این نتیجه نرسیدین که سپاس واسه سپاس گیرنده هیچی نداره!
دوست عزیز پستای بدون لایک رو تجسم کن.بیای تاپیک سر بزنی و هیچ لایکی نبینی نمیگی اینجا چقد بی روحه؟
من بیشتر از یه ماهه نبودم.امشب هم احتمالا اخرین شبی هست که اینجام.دیگه هم نیستم.ولی بشینید یه لحظه فکر کنید...
قصد توهین نداشتم.هر کی از ما بدی دیده حلال کنه.خداحافظ همگی
دوست عزیز برای اینکه این ادمی که پست گذاشت بیشتر ناراحت نشه من پاک کردم

ما که نگفتیم به ما سپاس بدین.... ما گفتیم کاربرایی که سوال میپرسن به کسی که بهشون جواب داده سپاس بدن که طرف بفهمه جوابش رو خوندین...... نگفتم که به من سپاس بدین .... من که خودم صدبار گفتم هیچ کدوم از پستهای من رو سپاس ندین....شما و اون کاربر درست متوجه نشدین.
منم نمیتونم دوستم رو تنها بزارم و اگه اینجا میومدم بخاطر دوستام بود نه چیز دیگه..... تا وقتی کاربری که ادعاش میشه و امثال ایشون به اشتباهشون پی نبردن..و بی احترامی میشه منم با دوستم موافقم و دلیلی برای فعالیت مستمر نمیبینم.
ali7842 میدونم عزیز heart ... منم با شماها نبودم... ولی این کاربر اشتباه برداشت کرده و الفاظ درستی هم به کار نبرده.
دوستان،خوبی که همیشه از خودتون بود.... اگه بدی و بی احترامی دیدین حلال کنید heart

اعتبارها رو که لطف داشتین میام جبران میکنم....
فعلا برای مدتی نامعلوم خداحافظ همگی
تا جایی ک من یادم میاد silence و ramon2016 خیلی وقته فعالیت مکنن من خودم نزدیک ب سه چهار ساله اینجام همیشه بیشترین پاسخ از جانب اینها بوده اگر برن دیگ این تاپیک سوت و کور میشه
Lightbulb.gif  سلام دوستان عزیز

نظر بازار    پرسشنامه 200 امتیازی

اپ سکه   فردا  313 امتیاز با دعوت و تراکنش و...

ماناپی هم مثل اینکه با خرید شارژ قسمت دریافت هدیه شارژ 5000 تومنی مستقیم میداده که غیر فعال شده
تست کنید بلکه بعدا فعال بشه