موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این کده هدیه برا منم میزنه نامعتبر
(21-05-2018، 02:04 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کده هدیه برا منم میزنه نامعتبر

واس شما نمیپره بیرون
نه عزیزم نمیپره
دوستان حتما کد هدیه باید وارد بشه؟؟
چیکار کنم همش میپره هیچ راهی نیس؟؟؟
سلام برا منم میپره بیرون 
نباید بلافاصله وارد بشی
هر نیم ساعت امتحان کن مشکلی نداره
(21-05-2018، 02:06 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه عزیزم نمیپره
دوستان حتما کد هدیه باید وارد بشه؟؟

بله..... وقتی خواستی شارژ مستقیم بخری (مبلغ دلخواه 500 تومن هم میشه).... موارد مربوط به کارت بانکی که وارد میکنی قسمت کد هدیه هم MANAREYHOON رو وارد و تراکنش انجام بده..... وقتی با موفقیت انجام شد .... برای دریافت شارژ هدیه قسمت جایزه ها .... جوایز من ... شماره دلخواه رو وارد کنید.

بقیه خطها باید کلیر دیتا کنید.

( اگه 5 تومن شارژ هدیه قبلا نگرفتین و مراحل رو درست انجام داده باشین تا وقتی تموم نشده شارژش هم میفرسته).

وقتی شلوغ میشه انواع خطاها هم شروع میشه.
سلام دوستان چرا ۸۹۱۰ کد نمیفرسته
(21-05-2018، 11:42 AM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸۹۱۰ چرا رمز انتقال شارژ رو نمی‌ده
جواب ازش نمیاد
می‌خوام خط ب خط کنم ۱۰۰ تومن رمزارو ندارم

بدون شارژ نمیشه..... اگرم به اندازه ارسال پیام شارژ داشتی و جواب نمیده سیستم همراه اول مشکل داره با 9990 تماس بگیر.....

نت 1 گیگ همراه من هم چند روزه میگه اجرای درخواست با مشکل مواجه شده است.
3072347 کسی شارژ گرفته؟
کلا اسئین سامانه شارژ میده؟
(21-05-2018، 02:34 PM)حامد۱۹۹۸ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان چرا ۸۹۱۰ کد نمیفرسته

رمز انتقال همون puk 2 سیمکارت هست