موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-06-2018، 11:16 AM)reza.8790 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-06-2018، 10:44 AM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5 هزار تومان شارژ بیشتر ماناپی
با وارد کردن کد تخفیف در هنگام خرید شارژ یا بسته اینترنت از 5 هزار تومان شارژ بیشتر بهره‌مند می‌شوید. کافیست پس از انتخاب بسته به هر مبلغی و وارد کردن شماره کارت بانکی، کد را در قسمت کد هدیه وارد نمایید و سپس به بخش جایزه‌ها، جوایز من مراجعه کنید و شارژ هدیه خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که کد تخفیف تنها برای افرادی که برای اولین بار اپلیکیشن را نصب می‌کنند و خرید شارژ و اینترنت انجام می‌دهند، قابل استفاده می‌باشد.

کد تخفیف : BPLUS

برای من میگه کد هدیه با پرداخت مشابه قبلا استفاده شده است،
قبلآ نگرفتم،  فقط الان خط اولم رو گرفتم خط بعدی رو خاسم بزنم این ارور رو میده،رو ی گوشی فقط یبار میشه گرفت؟

بانک مرکزی:
براساس ضوابط جدید، هر کارت بانکی فقط یک‌بار در روز برای خرید شارژ، بسته‌های اینترنت یا پرداخت قبض قابل استفاده است و در صورت نیاز برای بار دوم، باید از کارت بانکی دیگری استفاده شود.
من میزنم میگه مبلغ شما کمتر از حد مجاز است
بانک تجارت شارژ چند تومنی باید بگیریم؟؟؟؟
(11-06-2018، 12:20 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بانک تجارت شارژ چند تومنی باید بگیریم؟؟؟؟

500 میده
یعنی هیچ راهی نداره برنامه ماناپی ؟
دوستان من میزنم اخر که می خوای شارژ با عابر رو بگیری میگه مبلغ کمتر از حد مجاز هزاری میزنم ۲ تومنی میزنم ۵۰۰ تومنی میزنم همه رو همین میگه کارتمم پول توش هست ملت هست کارت
ماناپی میشه با یه گوشی چندتا شماره را زد؟؟؟؟
فقط برای ایرانسل هست؟؟؟؟
(11-06-2018، 12:50 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماناپی میشه با یه گوشی چندتا شماره را زد؟؟؟؟
فقط برای ایرانسل هست؟؟؟؟

اره هر چندتا خط میتونی بزنی اپراتورش فرق نمیکنه
فقط با هر کارت بانکی یه بار میشه تراکنش انجام داد
(11-06-2018، 12:30 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میزنم اخر که می خوای شارژ با عابر رو بگیری میگه مبلغ کمتر از حد مجاز هزاری میزنم ۲ تومنی میزنم ۵۰۰ تومنی میزنم همه رو همین میگه کارتمم پول توش هست ملت هست کارت

بعضی کارتای بانکی تراکنش زیر 5 تومن قبول نمیکنن..بانک ملت و صادرات جزوه همین  دسته هستن..
سپه .تجارت .کشاورزی تراکنش 500 تومنی قبول میکنن
(11-06-2018، 01:05 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-06-2018، 12:30 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی کارتای بانکی تراکنش زیر 5 تومن قبول نمیکنن..بانک ملت و صادرات جزوه همین  دسته هستن..
سپه .تجارت .کشاورزی تراکنش 500 تومنی قبول میکنن
نه قبلا با همین کارت ملت گرفتم از ماناپی اون موقع کد هدید ramezan بود