موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-06-2018، 07:16 PM)shahramsh9932 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﺎﻧﺎﭘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺗﺮﺍﮐﻨﺶ ﺷﺎﺭﮊ ۵

کسی هست جواب بده
این کد رو باید تو بخش جایزه ها و بعد ماناکد واردش کرد؟؟

تا حالا اصلا یک هزاری هم با خطم ازش نگرفتم میگه نامعتبر؟

کد رو موقع خرید باید بزنی....البته اگه الان تموم نشده باشه...یه شارژ ۵۰۰ مستقیم بخوای بخری موقع وارد کردن اطلاعات کارت حساب باید کد هدیه رو هم وارد کنی...
ماناپی هنوز فعاله بچه ها؟
اپلیکیشن ۷۲۴ دوباره داره شارژ میده
با کد‌دوست‌به دوست 724worldcup
البته برای جدیداس.
هرکی هم‌دوس داشت اول کد من bb5382bd
بعد کد 724worldcup رو بزنه
(28-06-2018، 03:40 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته برای جدیداس.

روی هر گوشی یه بار میشه زد؟
(28-06-2018، 03:40 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته برای جدیداس.

مگه دوتا کد میشه زد
ک اول کد شما بعد کد وردکاپ بزنیم
(28-06-2018، 05:37 PM)essi4042 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته برای جدیداس.

مگه دوتا کد میشه زد
اره دو تا کد میزنی که بشه ازش شارژ هزاری بگیری...با یه کد امتیازتون کمه برا شارژ
(28-06-2018، 06:20 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2018، 05:37 PM)essi4042 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته برای جدیداس.

مگه دوتا کد میشه زد
اره دو تا کد میزنی که بشه ازش شارژ هزاری بگیری...با یه کد امتیازتون کمه برا شارژ

هنوزم رو هر گوشی یه بارمیشه زد؟
هرمی جدید همراه اول
18550 ب 405570
با وقف 48ساعت
با خط بدون شارژ بزنید
2 دعوت اول هزار
3دعوت بعدی4تومن
5دعوتی بعدی10تومن
10دعوت بدی25تومن
جواب اون دوستمون 724بله هر گوشی یکبار ولی با دستکاری شماره سریال و... میشه زد البته من پیشنهاد نمیدم چون ممکنه به گوشی یا تبلت ... آسیب زیادی واردی کنه الخصوص رجستری

اگه کسی نمی تونه بگیره 724 رو بیاد پی وی صبح وقتم آزاده براش میگیرم چیز هم ازش نمیگیرم هر چند تا هم باشه تا وقتم آزاده میزنم وقت نشد دیگه عصر شنبه

این پیشنهاد فقط برای کسانی است‎ ‎که بخاطر محدویت نتونستند شارژ 724رو بگیرن(تو وضع خراب باید دست هم رو بگیرم و به هم کمک کنیم موافقید دیگه...)
سلام دوستان.
امروز شارژی فعال نمیشه؟