موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 12:26 AM)کورنلیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 12:23 AM)karaneha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ععععع ... من تا امشب فک میکردم ادمین دختره،یه جورایی عاشقش شده بودم Shy.gif امشب رفتم پروفایلش دیدم جنسیت زده آقاااا Sad.gif  Sleepy.gif
حیف

جدا؟؟؟؟ Biggrin.gif
یعنی میشه عاشقش بشیم؟   Tongue.gif

Biggrin.gif Rolleyes.gif Blush.gif Undecided.gif Tongue.gif
(04-12-2014، 09:35 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام صبح بخیر...خدایاامروز روزپرشارژی باشه....خدایا تمام تشنگان شارژامروزسیراب بفرما...همگی بگین امین Biggrin.gif  Biggrin.gif

عليك سلام صبخير  Biggrin.gif   شارژ نمياد خيالت تخت اگه بياد هم  

--------------------------------------------------------------------------------
Vitrin 2014-12-03 01:19  

This Service will be available shortly. Please try again... 

Vitrin 2014-12-02 22:57  

Vitrin 2014-12-02 00:53  

Vitrin 2014-12-01 22:54  

Vitrin 2014-12-01 22:49  

(04-12-2014، 03:26 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه بگین این سایت شما چطور کار میکنه سروته نداره برا admin فرستادم معلوم نیست چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درخواست دوستی فرستادی تایید کردم - کار با سایت که خیلی ساده ست ؟
(04-12-2014، 09:10 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:00 AM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من احتمالا امروز دیگه نمیتونم بیام انجمن،یکیتون به بی غم بگه کد های دیروزو من گذاشتم اعتبارشو بده Biggrin.gif

هاهاهاهاه فك كردي.............../
بهش ميگكم خودم گذاشتم...

من آقا مريضم ديشب ي كاري كرديم الان حالت تهوع دارم تا صبح اصن خواب نبرد 2 تا قرص انداختم بالا ظهر هم كلاس دارم اگه خوب نشم نميرم  Sad.gif  از اين نظر خوشالم ولي مريضمممممممم گریه تا صبح تهوع داشتم الان بهترم ولي بازم.......... گریه دعا كنيد خوب بشم قول مي دم دانشگاه نرم گریه

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif ایشالله خوب بشی Tongue.gif
(04-12-2014، 09:44 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:10 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:00 AM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من احتمالا امروز دیگه نمیتونم بیام انجمن،یکیتون به بی غم بگه کد های دیروزو من گذاشتم اعتبارشو بده Biggrin.gif

هاهاهاهاه فك كردي.............../
بهش ميگكم خودم گذاشتم...

من آقا مريضم ديشب ي كاري كرديم الان حالت تهوع دارم تا صبح اصن خواب نبرد 2 تا قرص انداختم بالا ظهر هم كلاس دارم اگه خوب نشم نميرم    از اين نظر خوشالم ولي مريضمممممممم تا صبح تهوع داشتم الان بهترم ولي بازم.......... دعا كنيد خوب بشم قول مي دم دانشگاه نرم

ایشالله خوب بشی Tongue.gif

مرسي Undecided.gif Biggrin.gif Heart.gif گریه
اين اسما هم ك فقط شارژ ميخواد يه دعا واسه مريضا نميكنه حالا كه اينطور شد خدا كنه شارژ نياد الهي آمين Angry.gif Angry.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif
Heart.gif
(04-12-2014، 10:23 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif

Undecided.gif قلب کیه اینجا افتاده Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-12-2014، 10:37 AM):wink.gif:admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:23 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif

Wink.gif
(04-12-2014، 10:39 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:37 AM):wink.gif:admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif

Wink.gif

Rolleyes.gif Biggrin.gif به کی چشموک میزنی Undecided.gif Tongue.gif