موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلااااام بر همه ی دوستان انجمن...صبح زیبای جمعتون بخیر Heart.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-12-2014، 11:44 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:42 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:40 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif

Undecided.gif شیه

چرا انجمن واسم انگلیسی شده؟؟؟؟
واسه همه همینه عایا؟؟؟؟
قسمت پایین سمت چپ انجمن میتونید فارسی کنید Tongue.gif
دوستان یه شارژ همراه اول و یه شارژ ایرانسل تقدیم به همه شما:
شارژ ایرانسل : ████ █████ █████ █████ █████ █████ بخش دارای پوشش را خراش دهید تا رمز براتون اشکار بشه

شارژ همراه اول : ████ █████ █████ █████ █████ █████ بخش دارای پوشش را خراش دهید تا رمز براتون اشکار بشه

اگه بازم خواستيد بگيد تقدیم حضور میکنم
(05-12-2014، 11:46 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااام بر همه ی دوستان انجمن...صبح زیبای جمعتون بخیر Heart.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام محمد جان خوبی؟صبحت بخیر  Heart.gif بیا امروز قرعه کشی بذار شارژ بده شانس من تازه خوب شده  Biggrin.gif
(05-12-2014، 11:47 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:44 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:42 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:40 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif

Undecided.gif شیه

چرا انجمن واسم انگلیسی شده؟؟؟؟
واسه همه همینه عایا؟؟؟؟
قسمت پایین سمت چپ انجمن میتونید فارسی کنید Tongue.gif
اخ جون درست شد.....
(05-12-2014، 11:49 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:46 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محمد جان خوبی؟صبحت بخیر  Heart.gif بیا امروز قرعه کشی بذار شارژ بده شانس من تازه خوب شده  Biggrin.gif

مرسی صبح شما هم بخیر Heart.gif متاسفانه این هفته نمیشه چون نه شارژ دارم که بدم نه بول دارم و نه اصن تابیکشو زدم...ایشالا هفته ی بعدی Biggrin.gif
(05-12-2014، 11:54 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:49 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی صبح شما هم بخیر Heart.gif متاسفانه این هفته نمیشه چون نه شارژ دارم که بدم نه بول دارم و نه اصن تابیکشو زدم...ایشالا هفته ی بعدی Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
مثله اینکه با قرعه کشی های منم خیلی حال میکنید ها Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-12-2014، 11:55 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره خوبه هر هفته بیشترش کن هفته پیش 5 تا بود هفته دیگه بکنش 10 تا  Biggrin.gif
(05-12-2014، 12:01 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 11:55 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره خوبه هر هفته بیشترش کن هفته پیش 5 تا بود هفته دیگه بکنش 10 تا  Biggrin.gif

10تا؟؟ Confused Biggrin.gif ...هفته بعدی 10 تا بس هفته ی های دیگه باید چقدر باشه؟