موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 04:14 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 03:43 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 03:14 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ممنون از جناب محمد بی غم و سعید عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول.
50 عدد کد شارژ رایگان از مسابقه کل کل همراه اول دریافت شد.
جالبه مسابقاتی که همراه اول شارژ رایگان میده اصلا از شارژ خود سیمکارت کم نمیکنه.
موفق باشید

یه شارژتو بده به من، خودم گیج بازی دراوردم شارژ پرید Sad.gif

سلام

ممنون جناب سعید عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول.
کد شارژ همراه اول تو پیغام خصوصی برای شما ارسال شد

موفق باشید

پ به منم بده... Biggrin.gif
وووی خدا چقدم مودبه!!!
ولی خدا وکیلی 50 تا سیمکارت چرا و چگونه??? 
تورو خدا جواب منو بده آقای عبدالهی!!
بچه ها الان قیمت سیم همراه اول اعتباری چنده؟راسته 5 تومن؟منظورم همون سیمکارت های عادیه
(06-12-2014، 04:32 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان قیمت سیم همراه اول اعتباری چنده؟راسته 5 تومن؟منظورم همون سیمکارت های عادیه

سیمکارت دانشجویی5تومن هسته که 3تومن شارژداره وماهی 20دقیقه مکالمه رایگان.30مگابایت اینترنت رایگان.40تا پیامک رایگان Angel.gif
من که تا الان دوتا گرفتم دوتا هم به خاطر اینکه جواب هارو پیدا کنم بگم از دست دادم... Undecided.gif
امروز شانس نداشتم... Sad.gif Dodgy.gif
(06-12-2014، 04:31 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وووی خدا چقدم مودبه!!!

سلام

ممنون خانم بی بی ( باران ) عزیز از لطفتون.
همونطور که اطلاع دارین هر فرد حقیقی میتونه تا 10 عدد سیمکارت از همراه اول یا ایرانسل دریافت کنه . 10 عدد به نام خودم گرفتم بقیه ( 40 عدد بعدی)سیمکارتها رو به دوستان و خانواده گفتم گرفتن به نام خودشون ولی سیمکارتها پیش منه.
در ضمن تو طرح پاییزی همراه اول قیمت سیمکارتهای اعتباری 5 تومن و 10 تومن هستن.سیمکارت 5 تومنی 500 تومن شارژ داره که اگه یکبار شارژ کنی ( فرقی نمیکنه شارژ 1000 تومنی یا 2000 تومنی یا...)5000 تومن اعتبار داخلی هدیه بهتون میده.سیمکارت اعتباری 10 تومنی هم 5000 تومن شارژ داره که اگه یکبار شارژ کنی ( فرقی نمیکنه شارژ 1000 تومنی یا 2000 تومنی یا...)5000 تومن اعتبار داخلی هدیه بهتون میده.

موفق باشید
(06-12-2014، 04:36 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:32 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیمکارت دانشجویی5تومن هسته که 3تومن شارژداره وماهی 20دقیقه مکالمه رایگان.30مگابایت اینترنت رایگان.40تا پیامک رایگان Angel.gif

من سیمکارت گرفتم 5تومن..
ولی نمیدونم دانشجویی هست یا نه...چجوری بفهمم Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif
(06-12-2014، 04:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که تا الان دوتا گرفتم دوتا هم به خاطر اینکه جواب هارو پیدا کنم بگم از دست دادم... Undecided.gif
امروز شانس نداشتم... Sad.gif  Dodgy.gif

بابا جان فدا... تونیکی کنو دردجله اندازه.........بلاد نیستم........... Biggrin.gif
(06-12-2014، 04:43 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:31 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وووی خدا چقدم مودبه!!!

سلام

ممنون خانم بی بی ( باران ) عزیز از لطفتون.
همونطور که اطلاع دارین هر فرد حقیقی میتونه تا 10 عدد سیمکارت از همراه اول یا ایرانسل دریافت کنه  10 عدد به نام خودم گرفتم بقیه ( 40 عدد )سیمکارتها رو به دوستان و خانواده گفتم گرفتن به نام خودشون ولی سیمکارتها پیش منه.

موفق باشید

درگیر این ادب و سرعت عملتم Confused
(06-12-2014، 04:45 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شانس نداشتم... Sad.gif  Dodgy.gif

بابا جان فدا... تونیکی کنو دردجله اندازه.........بلاد نیستم........... Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif

هی خدا...