موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مممم
(05-12-2014، 07:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 07:41 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 07:35 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همتون .. اصن یه وضعی!!!
0212 حالا منم رفتم کنفرانس دادم. بخدا 9 صفحه درس تخصصیمونو حفظ کرده بودم.. استاد نامردمون نه گذاشت نه ورداشت گفت: عمرا اگه کسی چیزی فهمیده باشه!!
خداوکیلی من تنها دختر کلاسم.نامرد منو ضایعم کرد Biggrin.gif

منم تنها پسر کلاسم .اینقدر معذب میشم .منم که خجالتی Blush.gif

حيفِ من كه اونجا نيستنم خدا شانس بده  Biggrin.gif  Biggrin.gif

تشکر بی بی.......بدبختی اینکه همه هم مجردن Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 توی حرفات خیلی نکته های 18+ وجود داره ها... Biggrin.gif Biggrin.gif

من اصلِش رو نميگم كه مشكلي پيش بياد واسه سايت تا دم در ميرسونمتون بقيه اش رو خودتون بلديد بريد Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

ناموسن خدا وكيلي همه حرفام راست ميگم... نه يه ذره زياد ميگم نه كم فقط بعضي جاهاش مجبورم نگم مجبورمممممممممممممممم Biggrin.gif
بايد چشاتون رو واز كنيد شمام مي بينيد Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه Biggrin.gif ....خوبه که بجای من نیستی Biggrin.gif
همون من باشم بهتره Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:51 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مممم
(05-12-2014، 07:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 07:41 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 07:35 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همتون .. اصن یه وضعی!!!
0212 حالا منم رفتم کنفرانس دادم. بخدا 9 صفحه درس تخصصیمونو حفظ کرده بودم.. استاد نامردمون نه گذاشت نه ورداشت گفت: عمرا اگه کسی چیزی فهمیده باشه!!
خداوکیلی من تنها دختر کلاسم.نامرد منو ضایعم کرد Biggrin.gif

حيفِ من كه اونجا نيستنم خدا شانس بده  Biggrin.gif  Biggrin.gif

تشکر بی بی.......بدبختی اینکه همه هم مجردن Biggrin.gif

Biggrin.gif اگه متاهل بودن ديگه قفل نداشتن Biggrin.gif ديگه اينو مدير خواست پاك كنه كنه اين مشكل داره نه اصن ناموسن هيچكي با زن متاهل دوست نشه همش ميگذره ولي بعد بد ميبيني... Undecided.gif نه از شوهرش يا كسي هم خودت بعدش ناراحتي هم ديگه نميتوني به كسي اعتماد كني.. Undecided.gif
(05-12-2014، 07:53 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه...خوبه که به جای man نیستی Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:53 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو مسلم هم هستي مسلماني فك كنم ميشي پيش نماز نماز مي خوني باهاشون  Biggrin.gif  اگه  من بودََََََََََََم.... حيف خدا منو ميشناسه... واسه همين اين بلا سرم آورده.. يه جكي هم هست

ميگه خدا خرو ميشناخته بهش شاخ نداده حالا مثال زدم بي ادب نشيد teeth واسه خنده گفتم ولي راست گفته خرو ميشناخته بهش شاخ نداه به مام يه كلاس پر از دختر  Biggrin.gif  Biggrin.gif  گریه
(05-12-2014، 07:20 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های اوری بادی!!! هو آر یو????
آی ام دل تنگلو فور یو!!!
مجی!! ادمین!! بیغم!! 0212!!! و دیو سایر جیگرا Biggrin.gif

Undecided.gif
:

من بودم صندليمو ميزاشتم وسط دستم به همه برسه Biggrin.gif Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif گریه هي پيشوني منو كجا مينشوني هي شانس خدا گریه
0212
Undecided.gif حرف خارج از بحث ممنوع اصلا حرف در مورد دانشگاه ممنوع دختر ممنوع استاد ممنون Lightbulb.gif