موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-12-2014، 07:26 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

نمیدونم چرانمیان اینجا بحث کنن؟چه فرقی داره...اونجا تازه بهتره؛این تایپک بزارید برا بحث در مورد شارژ...آفرین بچه های خووووووووب
ادامه اون استادم رو اينجا مينويسم يا مثه ظهري ميگه 7 نمره ميدم دستِ خودمه امتحان نيست به فعاليت توي كلاس و... نه مثه محمد كه هنوز فكرش توي نذريه اول كلاسه Biggrin.gif آخه يه مثال زد اول كلاس من راجع به نذري گفتم درست هم بود ديگه حالا شديم نذري خورِ كلاس Biggrin.gif ميگه محمد فكرش توي نذري هست مشاركت نميكنه.... بعد هم ك مشاركت ميكنيم ميگه كامل توضيح بده كامل توضيح ميدم ميگه جلسه قبل بد توضيح دادي نه مثه جلسه قبل... گرفتار شديم.. ديگه ظهر ديدمش خصوصي گفتم استاد نمره بديموناااااااا گفت اون ك حتماً 100%% Biggrin.gif اينجاش فقط خوب Biggrin.gif بود
(05-12-2014، 07:35 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 07:26 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

نمیدونم چرانمیان اینجا بحث کنن؟چه فرقی داره...اونجا تازه بهتره؛این تایپک بزارید برا بحث در مورد شارژ...آفرین بچه های خووووووووب

منو ميگيد؟ ميرم ديگه حرف نميزنما Biggrin.gif بي بي و اينا ك رفتن پيام بازرگاني بود يا بي بي بود Biggrin.gif ديگه بحث در مورد شارژه ديگه همه چي به شارژ ختم ميشه Biggrin.gif
ای بابا من باز برم درس بخونم.ای درس بیتو هرگز!!!  
ای شارژ بی تو هرگزتر!!! Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:35 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همتون .. اصن یه وضعی!!!
0212 حالا منم رفتم کنفرانس دادم. بخدا 9 صفحه درس تخصصیمونو حفظ کرده بودم.. استاد نامردمون نه گذاشت نه ورداشت گفت: عمرا اگه کسی چیزی فهمیده باشه!!
خداوکیلی من تنها دختر کلاسم.نامرد منو ضایعم کرد Biggrin.gif

منم تنها پسر کلاسم .اینقدر معذب میشم .منم که خجالتی Blush.gif
(05-12-2014، 07:20 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های اوری بادی!!! هو آر یو????
آی ام دل تنگلو فور یو!!!
مجی!! ادمین!! بیغم!! 0212!!! و دیو سایر جیگرا Biggrin.gif
های بی بی .... فور یوووو دلتنگیوووو  Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:35 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

اصن اینجا یه حالو هوای دیگه داره...اینجا کیفش بیشتره Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:00 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم  جان نصب نمیشه
میگه تجزیه بسته بامشکل مواجه شده هست
با یه گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد

داداش لینکشو تعویض کردم دوباره برو دانلود کن... Wink.gif
(05-12-2014، 07:41 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 07:35 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همتون .. اصن یه وضعی!!!
0212 حالا منم رفتم کنفرانس دادم. بخدا 9 صفحه درس تخصصیمونو حفظ کرده بودم.. استاد نامردمون نه گذاشت نه ورداشت گفت: عمرا اگه کسی چیزی فهمیده باشه!!
خداوکیلی من تنها دختر کلاسم.نامرد منو ضایعم کرد Biggrin.gif

منم تنها پسر کلاسم .اینقدر معذب میشم .منم که خجالتی Blush.gif

حيفِ من كه اونجا نيستنم خدا شانس بده Biggrin.gif Biggrin.gif
0212 توی حرفات خیلی نکته های 18+ وجود داره ها... Biggrin.gif Biggrin.gif