موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

پرشيا بهتره لينك توي امضات رو برداري اگه نه با استناد به قوانين اسلامي باهات برخورد ميشه Biggrin.gif اگه اشتباه نگفته باشم...... Biggrin.gif قانون دارت ميزنه ادمين بياد بهت ميگه ديگه هر طور مايلي Biggrin.gif Heart.gif
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

سلام دوستان منم مدیر شدم... Biggrin.gif
persia عزیز ادمین بیاد ببینه محروم میشید لطفا اونو از امضاتون حذف کنید... Wink.gif
(04-12-2014، 04:46 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی منم مثل تو سبز شدم... Biggrin.gif

محمد مبارك  Biggrin.gif  شيريني بسلف بياد  Biggrin.gif  با كدوم س؟ هست... Biggrin.gif اين بسلف رو از دوست دخترم ياد رگفتم گریه با يكي دوست بودم دختر نبود كه اينگار پسر بود ميخواست پولِ زور بگيره ميگفت تازه بايد 20 تومن ديگه بِسُلفي teeth اگه نه من اين چيزا بلد نيستم آدم خوبي ام عساساً حالا ديگه من نميدونم فحشه يا نه ولي فك كنم در عمق معنا به معنيه اينه كه بايد شيريني زور بدي teeth يادم رفت اينو بگم الان ويرايش كردم كه قضيه رو بگم كلا كلماتِ من قضيه داره اكثرا ً  teeth
بی غم مدیر شدنت مبارک... Wink.gif Heart.gif
(04-12-2014، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد مبارك  Biggrin.gif  شيريني بسلف بياد  Biggrin.gif  با كدوم س؟ هست... Biggrin.gif

ممنون محمد جان من خودم شیرینی هستم براتون...
با همون س درسته... Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-12-2014، 04:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون محمد جان... Heart.gif
چه همه محمد شدیم اینجا... Biggrin.gif  Dodgy.gif
مبارک باشه ممد جان  Biggrin.gif به مدیریت خوش اومدی دیدم قبلش با دلی داشتم حرف میزدم توی فیس درباره تو بود که منم قبول کردم  Biggrin.gif Wink.gif
(04-12-2014، 04:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون محمد جان... Heart.gif
چه همه محمد شدیم اینجا... Biggrin.gif  Dodgy.gif

اره...اینجا محمد زیاده Biggrin.gif
(04-12-2014، 04:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون محمد جان...
چه همه محمد شدیم اینجا...

سلفیدن
( مصدر ) 1 - سرفه کردن . 2 - پولی به عنوان رشوه یا تعارف پرداختن .  Biggrin.gif  خودت مالِ زنِت پول بده  Biggrin.gif  اين حرفا شيريني نميشه  Biggrin.gif 
(04-12-2014، 04:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد مبارك  Biggrin.gif  شيريني بسلف بياد  Biggrin.gif  با كدوم س؟ هست... Biggrin.gif

ممنون محمد جان من خودم شیرینی هستم براتون...
با همون س درسته... Biggrin.gif  Biggrin.gif

درسته تو خودت شیرینی هستی ولی مدیریت همینطور خوشکو خالی که نمیشه... Biggrin.gif
لااقل یه قرعه کشی بزار Biggrin.gif