موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 04:51 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:48 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:45 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که تا الان دوتا گرفتم دوتا هم به خاطر اینکه جواب هارو پیدا کنم بگم از دست دادم... Undecided.gif
امروز شانس نداشتم... Sad.gif  Dodgy.gif

بابا جان فدا... تونیکی کنو دردجله اندازه.........بلاد نیستم........... Biggrin.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif

هی خدا...

از این به بعد سعی میکنم بدون جواب بزارم... Dodgy.gif
که زودتر گذاشته بشه بزنین و بعد جواباشو بفهمیم... Cool.gif

راست میگه کار خیلی بدیه Tongue.gif .......این محمد نیست.....بازم جاموندم.. Biggrin.gif
آقای عبدالهی من 2 تا سیم کارت میخواستم عوض کنم یه ساعت طول کشید شما چطور به اون سرعت 50 تا خط عوض کردین! خدایی سرعت عمل رو دارین ؟
خوب دانشجویی دیگه  Tongue.gif .. داخلش 3تومن ومزایای که گفتم روداره....میشه دانشجوییی Biggrin.gif
[/quote]

3تومن شارژ نداشت...500تومن داشت فقط...چجوری از اون مزایاش استفاده کنم؟؟؟؟ Huh.gif
[/quote]

پس چه جوری 5تومن گرفتی اگه دانشجویی نیست......مزایاش تابلو Biggrin.gif
من که ندارم..یکی از دوستام داره
اقا این mtab شارژ میده یا نه مخم هنگ کرد چرا فعاله؟ Angry.gif Angry.gif
(06-12-2014، 05:02 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدالهی من 2 تا سیم کارت میخواستم عوض کنم یه ساعت طول کشید شما چطور به اون سرعت 50 تا خط عوض کردین! خدایی سرعت عمل رو دارین ؟

50تاگوشی Confused
(06-12-2014، 05:06 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دانشجویی دیگه  Tongue.gif .. داخلش 3تومن ومزایای که گفتم روداره....میشه دانشجوییی Biggrin.gif

3تومن شارژ نداشت...500تومن داشت فقط...چجوری از اون مزایاش استفاده کنم؟؟؟؟ Huh.gif
[/quote]

[/quote]

نمیدونم چی هست....امروز گرفتمش Sad.gif
(06-12-2014، 05:02 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

ببخشید خانم رها عزیز من سیمکارت عوض نکردم .10 عدد سیمکارت اعتباری خودم قبلا داشتم 40 عدد بعدی رو تو طول 10 روز گذشته به نام دوستان و خانواده گرفته شده و من دارم از این سیمکارتها استفاده میکنم و سیمکارتها پیش من هستش.

موفق باشید
دوستم سريعتر
عبارتTB 777
را به8282ارسال کن تا اگر جزو3هزار نفراول بودي
کارت شارژ1000توماني دريافت کني
*
با پاسخ به سوال زيروارد قرعه کشي کارت نقدی500تومانی شو!
او از قهرمانان ایران در ورزش تکواندو می باشد؟
1.هادی ساعی
2.علیرضا دبیر
ارسال پاسخ بایک فاصله بعدازTbبه8282
*
لغو:ارسال
Laghv MTAB
به 8282
120تومان
پشتیبانی:89515253
اپسان
به نظرتون شارژ میده؟؟؟
[/quote]

[/quote]

مگه موقع خریدن نگفتی دانشجویی بدین.......فکر کنم سیمکارت اتمیه Biggrin.gif
(06-12-2014، 05:14 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

مگه موقع خریدن نگفتی دانشجویی بدین.......فکر کنم سیمکارت اتمیه Biggrin.gif
[/quote]
ن گفت سیمکارت 10 تومنی      و 5 تومنی داریم....منم 5 تومنی گرفتم Sad.gif