موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 07:38 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی گفت سرعت غیر مجاز شارژ میده.. بگین کی بود تا بیام بزنمش.. خشونت سرشار
نه اونی که گفت من گرفتم اون کی بود.. ها???

خودت بودی Biggrin.gif وبعدشم من Biggrin.gif البته یکی گفت من گرفتم.اون کی بودAngry.gif Biggrin.gif
بچه لطفا بحث غیر شارژ نکنید  Wink.gif Exclamation.gif
(06-12-2014، 07:35 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:30 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی خدا چی میشد من سیمکارت زیاد داشتم الان بجای 4 تا شارژ 40 تا میگرفتم Sad.gif

40 تارو چیکار میکنی اونوقت Undecided.gif
من این همه اس و زنگ میزنم 20 تومن بیشتر نمیشه خرجم ماهی Dodgy.gif

اصلا چطوری مگیری به ما هم بگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون کسی هم که گفت از ایرانسل شارژ گرفتم باید زد Angry.gif Confused
چ روز خوبی بود امروز
(06-12-2014، 07:46 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:27 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7054 شارز 10 تمنی رو میده 8 تمن

یعنی شارژ گرفتی؟

یعنی شارژ10تومنی رومیتونی8تومن بگیری.2تومن تخفیف Biggrin.gif
albert حق داری خفت کنم Angry.gif Confused
امروز روز پر شارژی بود teeth
(06-12-2014، 07:41 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم دم این کد امروزیه گرم , از 5 تا ارسال 3 تا بهم داد , معرفتشو عشقه...

کد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک کد بهم گفتن دادم به یکی بزنه آخرشم کلی حرف شنیدم
(06-12-2014، 07:56 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
albert حق داری خفت کنم Angry.gif  Confused

آخه چرا من که گقتم گرفتم ولی الان شد یک ساعت پیش