موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
کد 12 آذر غیر فعال شده فک کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه ماله من اصلا ارسال نمیشه شانسو ببین خدایی
میشه بگین این سایت شما چطور کار میکنه سروته نداره برا admin فرستادم معلوم نیست چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(04-12-2014، 03:26 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه بگین این سایت شما چطور کار میکنه سروته نداره برا admin فرستادم معلوم نیست چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چي واسه ادمين فرستادي؟ كوروش تويي؟  Biggrin.gif ادمين چي ميگه اين نكنه اهلِ پنيري teeth يكي ادمينو اخراج كنه ك بي ادبه teeth
بچه ها من احتمالا امروز دیگه نمیتونم بیام انجمن،یکیتون به بی غم بگه کد های دیروزو من گذاشتم اعتبارشو بده Biggrin.gif
(04-12-2014، 09:00 AM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من احتمالا امروز دیگه نمیتونم بیام انجمن،یکیتون به بی غم بگه کد های دیروزو من گذاشتم اعتبارشو بده Biggrin.gif

هاهاهاهاه فك كردي.............../
بهش ميگكم خودم گذاشتم...

من آقا مريضم ديشب ي كاري كرديم الان حالت تهوع دارم تا صبح اصن خواب نبرد 2 تا قرص انداختم بالا ظهر هم كلاس دارم اگه خوب نشم نميرم Sad.gif از اين نظر خوشالم ولي مريضمممممممم گریه تا صبح تهوع داشتم الان بهترم ولي بازم.......... گریه دعا كنيد خوب بشم قول مي دم دانشگاه نرم گریه
(04-12-2014، 09:10 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:00 AM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش ميگكم خودم گذاشتم...

من آقا مريضم ديشب ي كاري كرديم الان حالت تهوع دارم تا صبح اصن خواب نبرد 2 تا قرص انداختم بالا ظهر هم كلاس دارم اگه خوب نشم نميرم Sad.gif از اين نظر خوشالم ولي مريضمممممممم گریه تا صبح تهوع داشتم الان بهترم ولي بازم.......... گریه دعا كنيد خوب بشم قول مي دم دانشگاه نرم گریه

بذار برگردم حسابتو میرسم Sad.gif
by.
(04-12-2014، 09:15 AM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:10 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش ميگكم خودم گذاشتم...

من آقا مريضم ديشب ي كاري كرديم الان حالت تهوع دارم تا صبح اصن خواب نبرد 2 تا قرص انداختم بالا ظهر هم كلاس دارم اگه خوب نشم نميرم  Sad.gif  از اين نظر خوشالم ولي مريضمممممممم گریه تا صبح تهوع داشتم الان بهترم ولي بازم.......... گریه دعا كنيد خوب بشم قول مي دم دانشگاه نرم گریه

بذار برگردم حسابتو میرسم Sad.gif
by.

برو دستِ خدا به همرات ميگم بي غم به من اعتبار بده بعد هر چي داد من مي دم ب تو اينجوري خوب تره Biggrin.gif  Biggrin.gif من همينجوري حالَم گرفتس حالت تهوع دارم اوه قار و قور هم ميكنه معده ام گریه وي وي ووي
Lightbulb  Lightbulb همون پسره بود گفتم ديدمشون دو تاشون داشتن دكتر بازي ميكردن با هم! اوني ك داشت به اون يكي يه چيزِ بدي مي داد مامانش همون روز عصر تصادف كرد مرد! يعني 2 روز پيش! O_O
خدايا توبه عجب بساطيه بچه بي مادر شد رفت...  Exclamation.gif
سلام صبح بخیر...خدایاامروز روزپرشارژی باشه....خدایا تمام تشنگان شارژامروزسیراب بفرما...همگی بگین امین Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-12-2014، 12:23 AM)karaneha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ععععع ... من تا امشب فک میکردم ادمین دختره،یه جورایی عاشقش شده بودم Shy.gif امشب رفتم پروفایلش دیدم جنسیت زده آقاااا Sad.gif  Sleepy.gif
حیف

Biggrin.gif Undecided.gif