موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 02:39 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 02:33 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 02:29 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ همراه اول:

ارسال 10 به 203060 بعد ارسال kalkal به 203060 بعد ارسال 10 که فلاسک میشه بعد ارسال 30 که بهانما میشه بعد ارسال 20 که شش نفره میشه بعد ارسال ک 1000 به 203060 و بعد kalkal off...
موفق باشید... Wink.gif

واتر پلو فکر کنم 7 نفره 
ممد مطمینی که زدی 6 Exclamation.gif

من زدم 7 شارزم داد
بزنید 7
منم 7 زدم،شارژو داد
سیلام...تشکرازبی غم
و سعیدجون
وادمین جان
وبچه هایی که جواباشون رومیگن Angel.gif
وای آخ جون.من چقد خوشحالم. یدونه گرفتم  Rolleyes.gif
بچه مچکرم.. دوستون دارم.. اصن بی بی همتونو دوست داره Rolleyes.gif Heart.gif
(06-12-2014، 02:42 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیاین تو صف میخوام اعتبار بدم
اوندفه قبلی کی شارز گداشته بود

اول :tongue:
تشکر از همه بچه های موبایل روز مخصوصاً بی غم و سعید و مدیر
من خونه نیستم خطم خونس Biggrin.gif
(06-12-2014، 02:47 PM)barnameam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 02:42 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیاین تو صف میخوام اعتبار بدم
اوندفه قبلی کی شارز گداشته بود

اول :tongue:

اعتبار دادم ولی به چه مناسبت بود
منطورم کسایی بود ک شارز گداشتن
حالا اخرش چی شد یبار دیگه میشه بنویسید هفت جاش الان کجاست
(06-12-2014، 02:50 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خونه نیستم خطم خونس Biggrin.gif

چه بدشانسی
اگه من بودم گریه میکردم بجا خنده
تعداد افراد واترپلو میشه هفت