موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 04:22 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:19 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مسابقه های دیشبی هنوز فعالن به نظرتون شارژ میدن؟

فکر نکنم چون دیشب شارژ ندادن امروزم نمیدن...

اوکی محمدجان
(04-12-2014، 04:24 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:22 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:19 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مسابقه های دیشبی هنوز فعالن به نظرتون شارژ میدن؟

فکر نکنم چون دیشب شارژ ندادن امروزم نمیدن...

اوکی محمدجان

الان تست میکنم که دیگه مطمین بشم
تست کن به ما هم خبر بده.
(04-12-2014، 04:17 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:11 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا به من شارژ داده بعد وقتی وارد میکنم میگخ معتبر نیست چیکار کنم

با 141 وارد کن

بازم نمیشه Sad.gif
همه رو تست کردم...شارژ نمیدن
(04-12-2014، 04:31 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب یادم باشه به خاطر این کارت اعتبار بدم بهت
(04-12-2014، 04:35 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:31 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب یادم باشه به خاطر این کارت اعتبار بدم بهت

خواهش میکنم قابلی نداشت Wink.gif
دیگه لاید خداخدا کنیم همراه اخر شارژ بزاره
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

پریسا تبلیغ خلاف قوانینه مدیر ببینه بن میشی
(04-12-2014، 04:38 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه  لاید خداخدا کنیم همراه اخر شارژ بزاره

قبلنا ایرانسل شارژ میداد همراه اول نمیداد...حالا برعکس شده ایرانسل نمیده همراه اول میده