موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه اول شارژمیده؟؟؟سرعت عیرمجاز شارژمیده؟؟
هی خدا چی میشد من سیمکارت زیاد داشتم الان بجای 4 تا شارژ 40 تا میگرفتم Sad.gif
خواهشا اونایی که میگیرن لغو کنن که به بقیه هم راه بده...
(06-12-2014، 07:30 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

40 تارو چیکار میکنی اونوقت Undecided.gif
من این همه اس و زنگ میزنم 20 تومن بیشتر نمیشه خرجم ماهی Dodgy.gif
(06-12-2014، 07:30 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز فقط اونایی که ادمین تو تاپیک کدها زده شارژ میدادن , الان ایرانسل که گیر کرده همراه اول هم من ندارم نمیدونم Biggrin.gif
(06-12-2014، 07:35 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:30 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز فقط اونایی که ادمین تو تاپیک کدها زده شارژ میدادن , الان ایرانسل که گیر کرده همراه اول هم من ندارم نمیدونم Biggrin.gif

ايرانسل گير نكرده من ازش شارژ گرفتم همين 1 دقيقه پيش Biggrin.gif

سرعت غیر مجاز نمیده،من تست کردم
سعید ومملی بهتون اعتباردادم...بازکی میخاداعتبار؟؟
(06-12-2014، 07:35 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:30 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

40 تارو چیکار میکنی اونوقت Undecided.gif
من این همه اس و زنگ میزنم 20 تومن بیشتر نمیشه خرجم ماهی Dodgy.gif
خودتو لو دادی اعتراف کن به کی زنگ میزنی؟ Tongue.gif
همین الان ایرانسل :

تو لیست قرعه کشی پراید قرار گرفتی , متاسفانه کارت شارژ تمام شد.