موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 05:11 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 05:08 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 05:02 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:44 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

سلام دوستان منم مدیر شدم...
persia عزیز ادمین بیاد ببینه محروم میشید لطفا اونو از امضاتون حذف کنید... Wink.gif
بهش گفتم پاک نکرد هم اخطار بهش دادم هم امضا لینک سایت پاک کردم Tongue.gif

خوبه... Biggrin.gif
راستی مجی دلشاد ستاره هامو یادش رفته بده.... Sad.gif Undecided.gif Confused گریه
ستاره میخوای چیکار... الان رفته یه جای خوب بیاد بهش میگم ستاره بده بهت  Biggrin.gif

خصوصی زدم بهش... Biggrin.gif
منم برم یه جای خوب بیام الان ستاره ندارم حالم خرابه... Biggrin.gif
باز هم اسید پاشی.... اینبار در کیش!! اسید پاشی در یک منزل مسکونی منجر به پاک شدن سنگ توالت شد!
خو اسید برا شستن توالت دیگه!! گریه
(04-12-2014، 05:12 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 05:10 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من  نت نبودم همین 1 دقیقه ست اومدم سریع پاک کردم واقعا نمیدونستم ؟؟

باشه persia عزیز...
دیگه تبلغ نکنید ممنون... Wink.gif

باشـه. متوجه شدم دیگه هیچ وقت نمیزارم. کاش قبل اخطار دادن کمی وقت بدید نت نبودم باور کنید
کسی نیس جواب منو بده!?
BiGHAM جان مدیـر شدنت مبـارک !
Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
چه روز بدیه امروز‎:-/‎
(04-12-2014، 05:08 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکرکن تو ترافیک سنگینی! چراغ سبزه اما پلیس بهت فرمان ایست میده, حرف کدوم تقدم داره؟
1. پلیس
2.چراغ راهنمایی
کدوم میشه!? گزینه 1 رو بزنم!

1
یواش یواش ساعت 5 میشه. Angel.gif
محمد جان مبارکه دادا <3
(04-12-2014، 05:24 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه روز بدیه امروز‎:-/‎

براچی؟؟مگه امروز چشه؟