موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یکی از سوالاش جوابش میشه پلیس، یکیش میشه مستطیل پرچمی،یکیش میشه دست چپ به بالا،سوالات فرق داره <3
ادمین عصبیم دیگ نمیام اینجا....همش شارزمنوخورد لعنتی.....اه....دیگ شارز نمیخام.
کد الکیه بابا وارد نشد که .
Admin
میشه پیامای خصوصی منو چک کنی یکی مدام پیام میده من نمیفهمم منظورش چیه ولی اگه میشه بهش تذکر بدید تا شب صندوق پیاممو پر میکنه
(04-12-2014، 02:58 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 02:56 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 02:52 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 02:46 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 02:39 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چی میشه ؟
1. معمولا برای «علائم راهنما» از چه شکلی تو تابلوها استفاده میکنن؟
1. پنج گوشه
2. مستطیل پرچمی

پاسخ گوییتون منو کشته
جواب بدین دیگه
Sad.gif گریهمال خودمم غلط جواب دادم

جوابش چی میشد ؟

از شکل هشت گوش برای چی اسفتاده میشه - فقط ایست یا خدمات و ایست من زدم خدمات Sleepy.gif
(04-12-2014، 03:05 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین عصبیم دیگ نمیام اینجا....همش شارزمنوخورد لعنتی.....اه....دیگ شارز نمیخام.

مگه من مسول ضرر یا سود کاربرا هستم خب تو مسابقه ها شرکت نکن فدات
موتور مای بی بی کیه یا چیه به من پیام میده Sad.gif
خدانگهدار همگی...دیگ نمیام
خدا Angry.gif
توضیحات کامل دادم گفتم کسانی که قبلا از این مسابقه شارژ گرفتن الان دیگه نمیده،و گفتم که واسه کسایی تازه عضو انجمن شدن یا خط جدید گرفتن یا از این مسابقه قبلا شارژ نگرفتن، شارژ میده،
کسانی هم که قبلا گرفتن اگه امتحان کنن همون شارژ قبلی رو میده!!!!