موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این درخواست دوستی چیه؟
باید چکار کنیم؟
ب چ درد میخوره؟
بعد از پذیرفتن چی میشه؟؟؟؟؟؟؟
(04-12-2014، 10:42 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:39 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:37 AM):wink.gif:admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:23 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif

Undecided.gif قلب کیه اینجا افتاده Biggrin.gif Biggrin.gif

Wink.gif

Rolleyes.gif Biggrin.gif به کی چشموک میزنی Undecided.gif Tongue.gif

خخخ Angel.gif
(04-12-2014، 10:45 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این درخواست دوستی چیه؟
باید چکار کنیم؟
ب چ درد میخوره؟

اون مثلا روی اسم من کلیک میکنی بعد تو پروفایل نوشته اضافه کردن دوستان بعد درخواست میدی و اونم قبول میکنه یا نمیکنه بعدا نتو صفحه اصلی لیست دوستات نمایش داده میشه میتونی کاری کنی فقط دوستات براتون بتونن پیام خصوصی ارسال کنند و ... Tongue.gif Tongue.gif
(04-12-2014، 10:50 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:45 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این درخواست دوستی چیه؟
باید چکار کنیم؟
ب چ درد میخوره؟

اون مثلا روی اسم من کلیک میکنی بعد تو پروفایل نوشته اضافه کردن دوستان بعد درخواست میدی و اونم قبول میکنه یا نمیکنه بعدا نتو صفحه اصلی لیست دوستات نمایش داده میشه میتونی کاری کنی فقط دوستات براتون بتونن پیام خصوصی ارسال کنند و ... Tongue.gif Tongue.gif
اوکی Rolleyes.gif
(04-12-2014، 10:54 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:50 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این درخواست دوستی چیه؟
باید چکار کنیم؟
ب چ درد میخوره؟

اوکی Rolleyes.gif
الان درخواست دوستی من اومد Huh.gif
شارژ Sad.gif
(04-12-2014، 10:56 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 10:54 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این درخواست دوستی چیه؟
باید چکار کنیم؟
ب چ درد میخوره؟

اوکی Rolleyes.gif
الان درخواست دوستی من اومد Huh.gif
اره اومد تایید کردم
(04-12-2014، 11:01 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ Sad.gif

Biggrin.gif
سلام..یه سوال داشتم..
من یک پیشوازفعال کردم.ولی کدو بجای7575به7676فرستادم به هرکی زنگ می زنم چه ثابت چه همراه.یکی که گذاشتم میخونه.نه گفته چه جوری عوض ویا حذفش کنم...کسی میدونه
سلام صبح همگی بخیر و خوشی باشه .