موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 03:04 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا دانشگاه تهرانی!!! Biggrin.gif
ولی با ما آزادیا.. دوبله حساب میکنه نامرد Biggrin.gif
به چشش پولدار میایم

ماه قبل ب هر دانشجو رایگان میدادن این ماه فقط ب شریف و تهران
(06-12-2014، 03:05 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 02:52 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها منم دوهفتس از ایرانسل هیچی نگرفتم و فقط ازم پول کم کرده

ایشالا امشب تو سایت باش کد اومد سریع بزن ضرراتو جبران کن

آخه من اینقد درس دارم و مشغله فکری و دهنی دادم که وقت ندارم
حتی یادم میره شبا برم حضوری بزنم
صبی با مسول حضور غیاب دعوا کردم که یادم میره بیام حضوری بزنم دیگه از خوابگاه ک فرار نکردم برم خونه دوس پسرم
 Sad.gif Sad.gif
(06-12-2014، 03:08 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماها چقد بی معرفتین؟حداقل جواب آدمو بدین. خرتون که از پل می گذره دیگه تمومه... Undecided.gif

اخه تا حالا واسمون اینجوری نشده
احتمالا اشتباه میفرستی
فاصله ای چیزی اضافه نمیزنی
سلام

ممنون از جناب محمد بی غم و سعید عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول.
50 عدد کد شارژ رایگان از مسابقه کل کل همراه اول دریافت شد.
جالبه مسابقاتی که همراه اول شارژ رایگان میده اصلا از شارژ خود سیمکارت کم نمیکنه.
موفق باشید
بچه ها من رفتم

جمله معروف

تا درودی دیگر بدرود
(06-12-2014، 03:12 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 03:08 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماها چقد بی معرفتین؟حداقل جواب آدمو بدین. خرتون که از پل می گذره دیگه تمومه... Undecided.gif

اخه تا حالا واسمون اینجوری نشده
احتمالا اشتباه میفرستی
فاصله ای چیزی اضافه نمیزنی

واسه من اینجوری شد دیگه لغوش کردم شارژ نداد
(06-12-2014، 03:14 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ممنون از جناب محمد بی غم و سعید عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول.
50 عدد کد شارژ رایگان از مسابقه کل کل همراه اول دریافت شد.
جالبه مسابقاتی که همراه اول شارژ رایگان میده اصلا از شارژ خود سیمکارت کم نمیکنه.
موفق باشید

50تا سیم کارت داری
چه خبره

خوش اومدین من که شما رو الان دیدم
50 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(06-12-2014، 03:10 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 03:05 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 02:52 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها منم دوهفتس از ایرانسل هیچی نگرفتم و فقط ازم پول کم کرده

ایشالا امشب تو سایت باش کد اومد سریع بزن ضرراتو جبران کن

آخه من اینقد درس دارم و مشغله فکری و دهنی دادم که وقت ندارم
حتی یادم میره شبا برم حضوری بزنم
صبی با مسول حضور غیاب دعوا کردم که یادم میره بیام حضوری بزنم دیگه از خوابگاه ک فرار نکردم برم خونه دوس پسرم
 Sad.gif Sad.gif

خب مگه کد واست اس ام اس نمیشه؟