موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 12:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  بر همه ی دوستان...ظهر بخیر...حالو احوال خوبه؟ Heart.gif Wink.gif

سلام محمد جان...
خدارو شکر خوبیم اگه ایرانسل دست از سرمون برداره... Biggrin.gif
تو چطوری داداش؟ Heart.gif
(04-12-2014، 12:28 PM)Raha23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی

سلام رها خانوم...
ظهر و صبحتون بخیر... Biggrin.gif
(04-12-2014، 12:36 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 12:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  بر همه ی دوستان...ظهر بخیر...حالو احوال خوبه؟ Heart.gif Wink.gif

سلام محمد جان...
خدارو شکر خوبیم اگه ایرانسل دست از سرمون برداره... Biggrin.gif
تو چطوری داداش؟ Heart.gif

قربونت منم خوبم...عاااالی
ایشالا امروز شارژ باشه اونم شارژ درستو حسابی Biggrin.gif
بدین وسیله اعلام میکنم من با این فروم و ادمینش Dodgy.gif قهرم
خداحافظ همگی
(04-12-2014، 12:59 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدین وسیله اعلام میکنم من با این فروم و ادمینش Dodgy.gif  قهرم
خداحافظ همگی

چرا باران جان مشکل کجاست... Biggrin.gif
(04-12-2014، 12:59 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدین وسیله اعلام میکنم من با این فروم و ادمینش Dodgy.gif  قهرم
خداحافظ همگی

برا چی قهری توم که شدی ASMA Biggrin.gif ادمین کیا رو مدیر میخواد کنه  Biggrin.gif
سلام غیبت منونکن Undecided.gif
بچه هابه مجتبی بی غم اعتباردادم بازکی میخاد؟ Cool.gif
(04-12-2014، 01:12 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام غیبت منونکن  Undecided.gif

سلام 
چشم شوخی میکنم  Wink.gif Heart.gif
منننننننننننننننننننننننننننننننننن شارژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژمیخااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif :