موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آخی مجی جون!! چون تو گفتی من اصلا در مورد  Lightbulb.gif دیگه صحبت نمیکنم!! Biggrin.gif Heart.gif
0212 کوتا بیا Biggrin.gif
(05-12-2014، 08:03 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 08:02 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جون یعنی همه چی ممنوع??? و فقط در مور لامپ صحبت کنیم???
فقط در مورد  Lightbulb.gif???
وای گلاب بروتون!! فقط  Lightbulb.gif???

لامب چیه دیگه؟ Undecided.gif
یکی منو راهنمایی میکنه منم ملتفت بشم؟

واقعاً نمي دوني؟ اگه ميخواي بيا من راهنماييت ميكنم از كسايي ك در جريان اين كار قرار گرفت و همون روز گذاشت فيس من بودم گذاشتم فيس ديدم بازديد زياد رفت بالا كار به جاي باريك داره ميكشه حذفش كردم ولي عكس گرفتم واسه يادگاري آخه 9000 تا بازديد نداشته بود تا حالا Biggrin.gif Biggrin.gif :v
خيلي بي ادبين Biggrin.gif اعتصاب ميكنم هيچي نميگما من ك داره حجم نتم ميره پولم داره ميره اومدم به قول استاد اينجا واسه شما ور ور ميكنم بعد دارين دَرَم ميكنيد Biggrin.gif من ك نيستم ميام ميبينم 100 تا پست اضاف شده كلي حرف زديد حالا كه ما دو كلام حرف زديم شديم قانون شكن؟ Biggrin.gif از حق آب و گل هم نميتونيم استفاده كنيم؟ خيلي بد اخلاقين فردا ديدم يكي حرف زد اينقد حرف ميزنم سر سام بگيريد از فردا مواظب باشيد همه رو كنترل كنيد ديگه من رحف زدم نگيد ور ميزنه زياد Biggrin.gif منو باش قضيه زرد آلو خال قرمز رو گفتم واستون دفعه ديگه قضيه ديدم نميگم... گریه يه قضيه ديگم تو مسافرت واسم اتفاق افتاد اونايي كه فيس هستن برن دنبال كنن پست هاي چند مدت پيشم رو خيلي جالبه كلي تبسم مي نمايين.. اون خيلي صحنه داره.. Biggrin.gif Biggrin.gif
لامپ نگین... Undecided.gif
لامپ چیه خجالت بکشین... Dodgy.gif
هر چی میخواین بگین ولی لامپ نگیم... Biggrin.gif
(05-12-2014، 08:04 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mohamad .omv لامپه لامپ!!! Biggrin.gif

بی بی نکنه منظورتون همون لامبه هست که........ Biggrin.gif
اگه منظورتون اونه مجتبی راست میگه زشته در موردش حرف بزنیم Angel.gif
(05-12-2014، 08:08 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخی مجی جون!! چون تو گفتی من اصلا در مورد  Lightbulb.gif دیگه صحبت نمیکنم!! Biggrin.gif Heart.gif

Biggrin.gif صحنه كه نداره حرفام اينجا همه صحبت ميكنن بعد من همه حرفام رو سركوب ميكنم بايد مثه استاد كه ميگه علمم زياده و نميفهمين بهتون بگم برم بشينم زار زار بگربم يه بارم سكته كنم قلبمو عمل كنم مثه استاده تا قدرمو بدونيد ادمين راچع به مسنجر هم ك ميگي صحبت نكن يه برنامه بده من برم يه جا حرف بزنم قول ميدم اينجا حرف نزنم قول ميدم ناموسن Biggrin.gif يه جايي منو معرفي كن ببر.. ببخشيد بخدا من عادتمه پر حرفي ...
(05-12-2014، 08:14 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 08:04 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mohamad .omv لامپه لامپ!!! Biggrin.gif

بی بی نکنه منظورتون همون لامبه هست که........ Biggrin.gif
اگه منظورتون اونه مجتبی راست میگه زشته در موردش حرف بزنیم Angel.gif

نه پس اون حلقه اس Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-12-2014، 08:08 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنکس فور بی بی  Heart.gif Tongue.gif  Biggrin.gif
0212 اگه خیلی برحرفی...بس خوب شد که بیشت نیستم Undecided.gif
شارژنیس؟؟؟؟