موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باشه..مجی کی شارزمیاد؟؟درضصمن اونروزشارهمراه گرفیتیم نشدبزنیم گوشی...بدش خط مسدودشد...حالاکی فعال میشه شارزتادوباره بزنیم؟ Angry.gif
(04-12-2014، 01:14 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه هابه مجتبی بی غم اعتباردادم بازکی میخاد؟ Cool.gif

ممنون اسما جون.... Heart.gif
خدا بهت شارژ بده ایشالله... Biggrin.gif
(04-12-2014، 01:20 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه..مجی کی شارزمیاد؟؟درضصمن اونروزشارهمراه گرفیتیم نشدبزنیم گوشی...بدش خط مسدودشد...حالاکی فعال میشه شارزتادوباره بزنیم؟ Angry.gif
فعلا که میبینی ایرانسل داره بازی در میاره منم تصمیم گرفتم اگه از این شارژای 3000 تایی اومد دیگه توی پیج فیسبوک نذارم تا 8282 شلوغ نشه که بچه های انجمن راحتر بتونن بگیرن  Wink.gif در مورد اون شارژ برا منم بعضی وقتها پیش میاد کد تکراری میده کاریش نمیشه کرد....
سلام دوستان
تا آخر بخونید اشتباه نشه!!!!
ارسال پیام خالی به 84888
مسابقه سرعت غیرمجاز هستش شارژ میده همین الان 2 تا گرفتم!!!
این واسه کسایی گذاشتم که عضو جدید هستند یا اصلا تو این مسابقه شرکت نکردن!!!
وقتی پیام خالی فرستادین باید MJAZ رو به 8282 بفرستین، سوال هاش متفاوته!!!
سوال رو بگید جواب رو میدم!!!
هرکی گرفت اعتبار فراموش نشه :-) ممنون
برو بابا من دیروز زدم شارژ که نداد! تازه دیگه هم نمیتونم کنسل کنم هرچی اون دستور لغو رو میزنم میگه اشتباهه
(04-12-2014، 01:46 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تا آخر بخونید اشتباه نشه!!!!
ارسال پیام خالی به 84888
مسابقه سرعت غیرمجاز هستش شارژ میده همین الان 2 تا گرفتم!!!
این واسه کسایی گذاشتم که عضو جدید هستند یا اصلا تو این مسابقه شرکت نکردن!!!
وقتی پیام خالی فرستادین باید MJAZ رو به 8282 بفرستین، سوال هاش متفاوته!!!
سوال رو بگید جواب رو میدم!!!
هرکی گرفت اعتبار فراموش نشه :-) ممنون

من دیروز اس ام اس دادم شارژ نداد! تازه دیگه کنسل هم نمیتونم بکنم هرچی دستور لغوش رو به 8282 میفرستم میگه کد اشتباهه!
شارژ میخوام
(04-12-2014، 01:51 PM)skif نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بابا من دیروز زدم شارژ که نداد! تازه دیگه هم نمیتونم کنسل کنم هرچی اون دستور لغو رو میزنم میگه اشتباهه

خدایی 10 دقیقه پیش 2 تا گرفتم!!
(04-12-2014، 01:55 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 01:51 PM)skif نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا گرفته بودی!?
(04-12-2014، 01:58 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 01:55 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا گرفته بودی!?

مینا خانم اگه توجه کرده باشی گفتم واسه کسایی که تازه عضو شدن تو انجمن و اصلا توی این مسابقه شرکت نکردن :|