موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سیمکارت دانشجویی5تومن هسته که 3تومن شارژداره وماهی 20دقیقه مکالمه رایگان.30مگابایت اینترنت رایگان.40تا پیامک رایگان Angel.gif
[/quote]

من سیمکارت گرفتم 5تومن..
ولی نمیدونم دانشجویی هست یا نه...چجوری

خوب دانشجویی دیگه  Tongue.gif .. داخلش 3تومن ومزایای که گفتم روداره....میشه دانشجوییی Biggrin.gif
(06-12-2014، 04:48 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:45 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 04:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که تا الان دوتا گرفتم دوتا هم به خاطر اینکه جواب هارو پیدا کنم بگم از دست دادم... Undecided.gif
امروز شانس نداشتم... Sad.gif  Dodgy.gif

بابا جان فدا... تونیکی کنو دردجله اندازه.........بلاد نیستم........... Biggrin.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif

هی خدا...

از این به بعد سعی میکنم بدون جواب بزارم... Dodgy.gif
که زودتر گذاشته بشه بزنین و بعد جواباشو بفهمیم... Cool.gif
سلام
من نمی تونم به این شماره 203060 اس ام اس بدم اصلا ارسال نمیشه
ممکنه به خاطر غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی باشه؟
بی غم منو تو یه غم شریکیم منم داشتم جوابارو تست میکردم دوتاش پرید شد هیچی ولی یکیشو اقای عبدالهی زحمتشو کشید خصوصی کرد Biggrin.gif
(06-12-2014، 04:52 PM)MeysamBs نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من نمی تونم به این شماره 203060 اس ام اس بدم اصلا ارسال نمیشه
ممکنه به خاطر غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی باشه؟

بعضی از خطها اینجور دلیلش نامشخصه متاسفانه
ماشالله چقدم مودبه.. ای درد و بلاش بخور تو سر دشمناش.. چه سرعت عملی در تایپ هم داره.. چه سرعت عملی هم در گرفتن شارژ داره.. ووووی وووی وووی
(06-12-2014، 04:55 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم منو تو یه غم شریکیم منم داشتم جوابارو تست میکردم دوتاش پرید شد هیچی ولی یکیشو اقای عبدالهی زحمتشو کشید خصوصی کرد Biggrin.gif

Biggrin.gif
خوب تو که داشتی میزدی به من میگفتی نزنم فقط شارژ تو بپره... Biggrin.gif
Biggrin.gif
(06-12-2014، 04:51 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیمکارت دانشجویی5تومن هسته که 3تومن شارژداره وماهی 20دقیقه مکالمه رایگان.30مگابایت اینترنت رایگان.40تا پیامک رایگان Angel.gif

من سیمکارت گرفتم 5تومن..
ولی نمیدونم دانشجویی هست یا نه...چجوری  

خوب دانشجویی دیگه  Tongue.gif .. داخلش 3تومن ومزایای که گفتم روداره....میشه دانشجوییی Biggrin.gif
[/quote]

3تومن شارژ نداشت...500تومن داشت فقط...چجوری از اون مزایاش استفاده کنم؟؟؟؟ Huh.gif
منم یکیش پرید, ی جوابشو اشتباه فرستادم
(06-12-2014، 04:56 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالله چقدم مودبه.. ای درد و بلاش بخور تو سر دشمناش.. چه سرعت عملی در تایپ هم داره.. چه سرعت عملی هم در گرفتن شارژ داره.. ووووی وووی وووی

Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif