موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 04:57 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم مدیر شدنت مبارک... Wink.gif Heart.gif

ممنون محمد جان... Heart.gif
چه همه محمد شدیم اینجا... Biggrin.gif  Dodgy.gif

مبارکهههههههههه Heart.gif Heart.gif

ممنون فاطمه جون...
Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif
(04-12-2014، 04:44 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

سلام دوستان منم مدیر شدم... Biggrin.gif
persia عزیز ادمین بیاد ببینه محروم میشید لطفا اونو از امضاتون حذف کنید... Wink.gif

بسیار خب. من نمیدونستم . الان حذف میکنم
(04-12-2014، 05:04 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:53 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد مبارك  :  شيريني بسلف بياد    با كدوم س؟ هست...

لااقل یه قرعه کشی بزار Biggrin.gif

دلی اینا شیرینی میخوان... Undecided.gif
آقا مدیریت نخواستم بیا منو مثل سابق کن الان منو برشکست میکنن... Biggrin.gif
عزیزم یک بوووس شیرینیت...Biggrin.gif

Biggrin.gif برو بينم باشه ديگه حالا نميشه كاريش كرد Heart.gif Heart.gif Undecided.gif اوف Heart.gif حالت تهوع مون هم خوب شد خدا رحم كرد داشتم ميمردم Undecided.gif
(04-12-2014، 05:04 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:53 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد مبارك  Biggrin.gif  شيريني بسلف بياد    با كدوم س؟ هست...

درسته تو خودت شیرینی هستی ولی مدیریت همینطور خوشکو خالی که نمیشه... Biggrin.gif
لااقل یه قرعه کشی بزار Biggrin.gif

اينجوري فايده نداره  Biggrin.gif  به نفر اولي كه تبريك گفت شيرني بده   عشقم اوفففففف  Heart.gif Biggrin.gif

دلی اینا شیرینی میخوان... Undecided.gif
آقا مدیریت نخواستم بیا منو مثل سابق کن الان منو برشکست میکنن... Biggrin.gif
عزیزم یک بوووس شیرینیت...Biggrin.gif
شوخی کردیم بابا شیرینی نخواستیم... Biggrin.gif
فکرکن تو ترافیک سنگینی! چراغ سبزه اما پلیس بهت فرمان ایست میده, حرف کدوم تقدم داره؟
1. پلیس
2.چراغ راهنمایی
کدوم میشه!? گزینه 1 رو بزنم!
(04-12-2014، 05:02 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:44 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

persia عزیز ادمین بیاد ببینه محروم میشید لطفا اونو از امضاتون حذف کنید... Wink.gif
بهش گفتم پاک نکرد هم اخطار بهش دادم هم امضا لینک سایت پاک کردم  Biggrin.gif Tongue.gif

خوبه... Biggrin.gif
راستی مجی دلشاد ستاره هامو یادش رفته بده.... Sad.gif Undecided.gif Confused گریه
من نت نبودم همین 1 دقیقه ست اومدم سریع پاک کردم واقعا نمیدونستم ؟؟
(04-12-2014، 05:08 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 05:02 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

بهش گفتم پاک نکرد هم اخطار بهش دادم هم امضا لینک سایت پاک کردم  Biggrin.gif Tongue.gif

خوبه... Biggrin.gif
راستی مجی دلشاد ستاره هامو یادش رفته بده.... Sad.gif Undecided.gif Confused گریه
ستاره میخوای چیکار... الان رفته یه جای خوب بیاد بهش میگم ستاره بده بهت  Biggrin.gif
(04-12-2014، 05:10 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من  نت نبودم همین 1 دقیقه ست اومدم سریع پاک کردم واقعا نمیدونستم ؟؟

باشه persia عزیز...
دیگه تبلغ نکنید ممنون... Wink.gif
Biggrin.gif چقد خودتونو دستِ كم ميگيريد نظر بدين ديه Biggrin.gif يعني صاحب نظر نيستيد؟ عجب آدماييا Biggrin.gif