موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 09:16 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:10 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:07 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 07:57 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان و کاربران سایت ♥

مازیار ، عضو تازه وارد هستم . Heart.gif
سلام و سپاس ویژه به آقا مجتبی و دیگر مدیران سایت

سلام داداش خوش اومدین... Heart.gif

بی غم تو اعتبار کد شارژای دیشبو بهم دادی آیاااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشگل من ك گفتم بي غم بده من من بدم تو  Biggrin.gif بي غم من بهش دادم ك  Biggrin.gif  اگه نه من اعتبار نميخواستمك فقط ميخواستم تو بدي من من بدم اون  Biggrin.gif  يعني من از ديشب اصن شارژي نگرفتم كه متشكر باشم فقط اعتبار بي غم رو انتقال دادم بهت  Biggrin.gif   Dodgy.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
(04-12-2014، 09:18 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 09:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:42 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 09:10 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 08:56 PM)fast نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كي كارِ دكتر داشت؟ من دكتر هستم دكتر بازي ام خوب بلدم مي سپرديش دستِ من ادمين اخراجش كردي حيف شد  Biggrin.gif   Heart.gif  آي لاو شي  Biggrin.gif

آره دکتربازی بلدی... Biggrin.gif
دلشاد از این به بعد بسپارش به محمد... Biggrin.gif

آخ جون عجرت با خدا Biggrin.gif Biggrin.gif
من که امروز اعتبار ندادم به هیش کی الان میگه شما به بیشترین حد مجاز رسیدی . 
بی غم مبارکه میخواستم بهت اعتبار بدم شیرینیش . 
بچه ها ناموسن خيلي بي احساسين مگه شما انسان نيستيد؟ صبح گفتم مادر يه بچه 3-4 ساله مرده فك نكنم 5 سال هم داشته باشه.. هيچكي اصن نگفت با كي هستي حداقل يه خدابيامرز بدين بهش ... بچه بيچاره يه كم مشكل ذهني هم داره عقب افتادس يه جورايي.. كارش ساختس......... Undecided.gif

خدا بيامرزه ننش خدا حفظ كنه بچه رو يه آبجي هم داره پيش دانشگاهيه بايد ببينم كيه Undecided.gif Biggrin.gif
بي بي جوابت رو هم اون بالا دادما اگهنديدي دوباره مطالعه كن Biggrin.gif
(04-12-2014، 09:23 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ناموسن خيلي بي احساسين مگه شما انسان نيستيد؟ صبح گفتم مادر يه بچه 3-4 ساله مرده فك نكنم 5 سال هم داشته باشه.. هيچكي اصن نگفت با كي هستي حداقل يه خدابيامرز بدين بهش ... بچه بيچاره يه كم مشكل ذهني هم داره  عقب افتادس يه جورايي.. كارش ساختس.........  Undecided.gif

خدا بيامرزه ننش خدا حفظ كنه بچه رو يه آبجي هم داره پيش دانشگاهيه بايد ببينم كيه  Undecided.gif  Biggrin.gif

خدارحمتش کنه
کد شارژ 13 آذر
1000تومن شارژایرانسل برای شما!
فقط به1سوال پاسخ درست بده
1به84888بفرست
شروع مسابقه mjaz به 8282
اگه سوالش این بود: به حرف پلیس باید گوش بدی یا چراغ جواب میشه گزینه 1 پلیس
در ضمن ب 3000 نفر اول میده

سوالا عوض شد تو کامنت بزارید با جواب..
این سرعت مجاز دو هفته داره
شارژ میده
کسی شارژ همراه اول با ایرانسل معاوضه میکنه؟