موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برای اندروید ولی کار باهاش راحت باشه
مرسیییییییییییییییییی
(05-12-2014، 05:00 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من برا لغو مسابقه های که لغوشون ندارم این کار رو میکنم به همون شماره میزنم

همراه اول off
ایرانسل laghv

لغو میشن

امروز شارژ بوده عایا؟؟؟ Huh.gif کدش چیه Huh.gif
(05-12-2014، 05:33 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 05:00 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من برا لغو مسابقه های که لغوشون ندارم این کار رو میکنم به همون شماره میزنم

همراه اول off
ایرانسل laghv

لغو میشن

نه عزیزم شارژ نیومده...شارژ من صفر شده بچه ها لطف کردن روش لغو کردن رو بهم گفتن
(05-12-2014، 05:36 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 05:33 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همراه اول off
ایرانسل laghv

لغو میشن

نه عزیزم شارژ نیومده...شارژ من صفر شده بچه ها لطف کردن روش لغو کردن رو بهم گفتن

اوکی Angel.gif Angel.gif Angel.gif Angel.gif
(05-12-2014، 05:26 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسیییییییییییییییییی

بیا داداش اینم نرم افزاری که میخواستی... Wink.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .گلای عزیز
شارژنیس؟؟؟
سلام مهدی .. سلام به همگی Shy.gif Shy.gif
درود به همگی
(05-12-2014، 06:16 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 05:26 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسیییییییییییییییییی

بیا داداش اینم نرم افزاری که میخواستی... Wink.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمت گرم دادا یه دونه ای