موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین منزل نو موبارک
شارژ نگرفتم ! من هر چی بیشتر نیازمندم شارژ نمیتونم بگیرم ! ناراحت
آغا یکی شعله بخاری زیاد کنه خونه سرده
تازه اول تاپیکه هنوز گرم نشدیم
(03-12-2014، 11:35 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن شارژمفتی میخامممممممم...تازه یادافتاده خط همراه اول دارم امایادم نیس کجاگذاشتمش...راسی داداشمم اوردم اینجا گوشیش هنگولید رفتش... Biggrin.gif

داداشت هم خوش اومد به انجمن ما - با مرورگر اپرا مینی بیای مشکلی نداره
(03-12-2014، 11:48 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروا باران ممد ب همتون اعتباردادم

اسما جان دستت درد نکنه ایشالا جبران میکنم Wink.gif
(03-12-2014، 11:45 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:43 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:39 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2014، 11:37 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد من دیگه تو قرعه کشیت شرکت نمیکنم چون اون سری تقلب کردی Sad.gif

چطور مگه؟؟کجا تقلب کردم؟

پست هاتوهرکی بخونه میدونه قضیه چی بوده مهم نیست حالا شایدم اشتباه متوجه شدم من

الان میرم بست هامو میخونم ولی بگو مگه چشونه؟
بالاخره من اگه تقلب یا اشتباه کردم باید متوجه بشم که بعدا دیگه انجامش ندم...

فقط چنتا نکتشو میگم البته همش شاید غلط باشه ها ولی واسه من بدگمانی اورده:
این که اصرار داشتی شماره 7 برنده بشه
اینکه هرکی اصرار میکرد برنده شد
اینکه یه عضو مدیریتی برنده شد
و ...
بازم میگم من شاید اشتباه کنم که به خاطرش معذرت خواهی میکنم ولی در کل باعث بدگمانی من شد
(03-12-2014، 11:49 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین منزل نو موبارک

ممنون
صدای من را از سالن مطالعه میشنوید
امتحان دارم و دارم با گوگل کتاب لاتین رو ترجمه میکنم
ای لاو یو ادمین
(03-12-2014، 11:55 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدای من را از سالن مطالعه میشنوید
امتحان دارم و دارم با گوگل کتاب لاتین رو ترجمه میکنم
ای لاو یو ادمین

ممنون - موفق باشید
خیلی وقته هیچکس به من اعتبار نداده
دلم برا اعتبار تنگ شده
مزش یادم رفته Tongue.gif