موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بیغم جان نصب نمیشه
میگه تجزیه بسته بامشکل مواجه شده هست
با یه گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد
امروز شارژهس؟؟؟؟
(05-12-2014، 06:57 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 06:55 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين ناموسن گشتم اين شكلو پيدا كردم بقيه اش وقت نشد شارژ نت هم اجازه نداد اينم بزار تو ليستت نيگاه چ زيباست

Highslide JS

Highslide JS

Biggrin.gif
آره قشنگه...
ادمین شکلک هارو بیا زیاد کن... Biggrin.gif

به خدا اينجا بيشتر از كد شارژ و شارژ نياز به شكلك داره.... Biggrin.gif شكلك باشه بچه ها حال ميكنند مفاهيم بهتر وارد ميشه Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:00 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیغم جان نصب نمیشه
میگه تجزیه بسته بامشکل مواجه شده هست
با یه گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد

خوب لابد درست دانلودش نكردي كامل نيست؟ وقتي ميزني روش اينو ميگه!؟‌ اگه كامل دانلود كردي و مشكل نداره مشكل از گوشيته بايد اندرويد 4 باشه اگه اندرويد 4 هست بازم مشكل از سخت افزار هاي گوشيته Biggrin.gif
(05-12-2014، 06:58 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 06:57 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 06:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 03:15 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام....جمعه خوش گذشت.برمن که کوفت شد..
سرما خوردم شدیدآ.. Sleepy.gif
خاطره خوشی ازسرما خوردگی ندارم
دیگه پای ثابت دعا برمن باشید
خوش بگذره

سلام  Biggrin.gif  ب من ك گذشت.... اينجا كسي دعات نميكنه همه فقط دعا ميكنن شارژ بياد من دعا ميكنما ولي عاسما هي ميگه خدايا شارژ بياد آخوندمون اينه كه دعا ميكنه ك اينم فقط دل بسته به ماديات دنياست...  گریه

سلامSad.gif  Biggrin.gif میدونستم .فقط خواستم بدونید.اگه یه موقع ناپدید شدم.بدونید کاازکارگذشته Angel.gif

نه ایشالله خوب تر بشی... Tongue.gif
به شما اینجا نیاز هست... Biggrin.gif

من حالا حالا ها درخدمت شما هستم Angel.gif
راستي ديدم باران هم مدير شده Biggrin.gif مباركه به سلامتي دلَ خوش Biggrin.gif شيرني ك نميدن گشنه ها همه مدير شدن شيرني بدين خوووووووووووووووو Biggrin.gif
(05-12-2014، 07:04 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 06:58 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 06:57 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 06:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 03:15 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام....جمعه خوش گذشت.برمن که کوفت شد..
سرما خوردم شدیدآ.. Sleepy.gif
خاطره خوشی ازسرما خوردگی ندارم
دیگه پای ثابت دعا برمن باشید
خوش بگذره

سلام  Biggrin.gif  ب من ك گذشت.... اينجا كسي دعات نميكنه همه فقط دعا ميكنن شارژ بياد من دعا ميكنما ولي عاسما هي ميگه خدايا شارژ بياد آخوندمون اينه كه دعا ميكنه ك اينم فقط دل بسته به ماديات دنياست...  گریه

سلامSad.gif  Biggrin.gif میدونستم .فقط خواستم بدونید.اگه یه موقع ناپدید شدم.بدونید کاازکارگذشته Angel.gif

نه ایشالله خوب تر بشی... :
به شما اینجا نیاز هست...

من حالا حالا ها درخدمت شما هستم Angel.gif

خدمت از ماست Biggrin.gif
درود بر همگی...وقتتون بخیر Heart.gif
تشکر 0212
(05-12-2014، 07:06 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همگی...وقتتون بخیر Heart.gif

صد ددورورور.ای بابا زبونم نمیچرخه Biggrin.gif
خوش آمدی آخیش Biggrin.gif