موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 05:50 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لحظه هاتوشارژکن!
دریافت شارژرایگان همین الان برای 20000نفر در لیگ قهرمانان!
فقط کافیه تیمت رو انتخاب کنی
پس 1روبه 737864بفرست
ایرانسل دیده کسی بهش محل نمیزاره, خودش دیگه شروع کرد ب اس دادن :nightingale.gif:

ممنون Heart.gif
(06-12-2014، 05:11 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 05:02 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدالهی من 2 تا سیم کارت میخواستم عوض کنم یه ساعت طول کشید شما چطور به اون سرعت 50 تا خط عوض کردین! خدایی سرعت عمل رو دارین ؟

سلام

ببخشید خانم رها عزیز من سیمکارت عوض نکردم .10 عدد سیمکارت اعتباری خودم قبلا داشتم 40 عدد بعدی رو تو طول 10 روز گذشته به نام دوستان و خانواده گرفته شده و من دارم از این سیمکارتها استفاده میکنم و سیمکارتها پیش من هستش.

موفق باشید

نه منظورم این بود که برای شارژ گرفتن باید خطمو عوض میکردم .مگه اینکه شما 50 تا گوشی داشته باشی
ماشالا..چه سرعتی Biggrin.gif ...بابافکر قلب منم باشید Biggrin.gif دکترگفته سرعت نرو Biggrin.gif
84888 چی بفرستم?
جواب منو نمیده
(06-12-2014، 06:40 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888 چی بفرستم?

1روبفرست جانم... Biggrin.gif
(06-12-2014، 06:35 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مینا خانوم،راه افتادیا Biggrin.gif

Biggrin.gif
مرسی 3 تا گرفتم
کی گفته بود اعتبار بدم؟
اعتبارای امروزم تموم شده فردا اعتبار میدم
(06-12-2014، 06:38 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 05:11 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 05:02 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدالهی من 2 تا سیم کارت میخواستم عوض کنم یه ساعت طول کشید شما چطور به اون سرعت 50 تا خط عوض کردین! خدایی سرعت عمل رو دارین ؟

سلام

ببخشید خانم رها عزیز من سیمکارت عوض نکردم .10 عدد سیمکارت اعتباری خودم قبلا داشتم 40 عدد بعدی رو تو طول 10 روز گذشته به نام دوستان و خانواده گرفته شده و من دارم از این سیمکارتها استفاده میکنم و سیمکارتها پیش من هستش.

موفق باشید

نه منظورم این بود که برای شارژ گرفتن باید خطمو عوض میکردم .مگه اینکه شما 50 تا گوشی داشته باشی

یعنی این شده یه روش کسب درآمد Undecided.gif
نکنید بابا Dodgy.gif
پشیمون میشن اینجوری همین 1000 2000هم نمیدن دیگه بهمون Sad.gif
مينا دست درد نكنه عجرب با خدا Biggrin.gif اجرت نه عجرت