موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 07:11 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:09 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:04 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مینا خانوم

دوستانی که تو خطشون شارژ ندارن هم بزنن بدون شارژ هم میده من گرفتم

سیمت چیه ؟؟ به کدوم شماره اس کردی؟؟

به همون 737864

از خطوط 35-37-38

خدایییییییییی گرفتی؟؟؟؟
(06-12-2014، 07:05 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:02 PM)iman69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من جواب نمیده:|

نگران نشو روزاي ديگم ميده اين از اون مسابقه هاست ك تموم نميشه شايد قطع شه دوباره فردا راه بيافته Biggrin.gif

یه خط بیشتر ندارم.
باهاش یکی دو بار شارژ گرفتم، از اون به بعد فقط ازم شارژ خورد
2تومن داد 3-4 تومن گرفت:|
anita93 تو مسابقه 84888 شرکت نکن که شارژ نمیده.
(06-12-2014، 07:14 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:09 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:04 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مینا خانوم

اگر در دسترسم بودی خفت میکردم شانس آوردی................
این شکلها چرا انقدر زشتن ادم عصبانیتشو نمیتونه نشون بده

به ادمين بگو من هر چي ميگم اينگار هيچي Biggrin.gif كو گوشِ شنوا ادمين فقط ميگه عضو ويژه بشيد خدمات رساني شكلكا رو نميكنه Biggrin.gif الان هم ميگه شماره حسابتو بده بر گردونم من پول نميخام عاغا چند تا شكل جالب بزار Biggrin.gif Biggrin.gif
سه تا گرفتم ولی به دو تا سیمم نداد , دیگه نمیده؟
(06-12-2014، 07:10 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط لیلا رو میبوسم... بووووس بوووس.. البته مینارم میبوووسم... 
0212 برو خونتون.. برو بگو دوست دختر پرستارت ببوسدت.. یا مثلا محبوبه Biggrin.gif

بابا من 6 ماهه نديدم سميه رو عجب گيري كرديما Biggrin.gif حالا هي بگو پرستار پرستار Biggrin.gif

محبوبه هم دو هفتس باهاش قهرم تا خودش بياد صلح كنه وقت زياده حالا علي الحساب بده يكي Biggrin.gif Biggrin.gif
(06-12-2014، 07:18 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:11 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مینا خانوم

به همون 737864

از خطوط 35-37-38

خدایییییییییی گرفتی؟؟؟؟

آره بذون شارژ گرفتم البته نه الان یه نیم ساعت -45 دیفه پیش
محجوب من اینجام همیشه آماده اعتبار گرفتنم Biggrin.gif
چی شد جواب ندادی که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ايرانسل ج داد ها هر كي ميخواد بفرسته الان ب من ج داد شارژو داد... Biggrin.gif