موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 04:53 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی منم مثل تو سبز شدم... Biggrin.gif

محمد مبارك  Biggrin.gif  شيريني بسلف بياد    با كدوم س؟ هست...

درسته تو خودت شیرینی هستی ولی مدیریت همینطور خوشکو خالی که نمیشه... Biggrin.gif
لااقل یه قرعه کشی بزار Biggrin.gif

اينجوري فايده نداره Biggrin.gif به نفر اولي كه تبريك گفت شيرني بده عشقم اوفففففف Heart.gif Biggrin.gif
(04-12-2014، 04:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم مدیر شدنت مبارک... Wink.gif Heart.gif

ممنون محمد جان... Heart.gif
چه همه محمد شدیم اینجا... Biggrin.gif  Dodgy.gif

بی غم جان تبریک ما رو هم پذیرا باش
(04-12-2014، 04:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:53 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:49 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:46 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجوري فايده نداره  Biggrin.gif  به نفر اولي كه تبريك گفت شيرني بده   عشقم اوفففففف  Heart.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-12-2014، 04:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:47 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکهههههههههه Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
بچه ها من 1 گيگ شارژ زدم هر چي زور ميزنم روزي 33 مگ استفاده كنم نميشه همش ميبيني تا 50 تا رفته... حساب كردم 19 روز و نيم ميشه تا تموم بشه يعني روز 19 هم ك گذشت روز بعدش تا ساعتاي 4-4:30 دووم مياره Biggrin.gif دهنم سرويس ميگردد ولي الان زدم حساب كردم نيم گيگ يعني 500 مگابايت رو ميدن

مبلغ پرداختي با احتساب 8% ماليات: 19440ريال

دمشون گرم الان اينو ديدم حال كردم فك كنم خوب شد الان راحت شدم Biggrin.gif سر ماه تمومه Biggrin.gif
(04-12-2014، 04:44 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2014، 04:28 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کن به ما هم خبر بده.

سلام دوستان منم مدیر شدم... Biggrin.gif
persia عزیز ادمین بیاد ببینه محروم میشید لطفا اونو از امضاتون حذف کنید... Wink.gif
بهش گفتم پاک نکرد هم اخطار بهش دادم هم امضا لینک سایت پاک کردم  Biggrin.gif Tongue.gif
(04-12-2014، 04:50 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه ممد جان  Biggrin.gif به مدیریت خوش اومدی دیدم قبلش با دلی داشتم حرف میزدم توی فیس درباره تو بود که منم قبول کردم  Biggrin.gif Wink.gif

آره ممنون داداش... Biggrin.gif
ولي سرويسي ك خريدم 6 هزار تومنه!!!!!!! به نظرتون 6 هزار تومن بدم وقتي تموم شد يعني روز 20 تموم ك شد 6 تومن بدم سرويس بخرم يا 500 مگ بزنم؟
ج بدين ديگه Biggrin.gif خجالت نكشين Heart.gif Dodgy.gif
(04-12-2014، 04:56 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجوري فايده نداره  Biggrin.gif  به نفر اولي كه تبريك گفت شيرني بده   عشقم اوفففففف  Heart.gif Biggrin.gif

دلی اینا شیرینی میخوان... Undecided.gif
آقا مدیریت نخواستم بیا منو مثل سابق کن الان منو برشکست میکنن... Biggrin.gif
عزیزم یک بوووس شیرینیت...Biggrin.gif
(04-12-2014، 04:56 PM)barnameam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی غم جان تبریک ما رو هم پذیرا باش

ممنون مرسی.... Heart.gif