موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 03:52 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخی سعید جون من یدونه گرفتم. اونم دادم به برادرم.  وگرنه میدادمش بتو.. ای گیج Biggrin.gif

منم اگه میگرفتم باید میدادم برادرم همراه اولم بایگانیه موقع شارژ میارمش Biggrin.gif
بچه ها اگه کد شارژ رو حذف کرده باشی, چطور میشه دوباره بگیریش!?
(06-12-2014، 03:55 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدم مودبه چش نمیخوره لامصب.. بابا یکی بگه ینی 50 تا سیمکارت داره???

Undecided.gif
(06-12-2014، 03:55 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدم مودبه چش نمیخوره لامصب.. بابا یکی بگه ینی 50 تا سیمکارت داره???

من فکر کنم دوستمون ابادانیه یا سیمکارت میفروشه Tongue.gif
وای خدایا توبه چرا این mtab و mshad هنوز فعالن؟ به نظرتون شارژ میدن؟ Undecided.gif
ای قربون ..هیچ کس تنها نیستت برم Biggrin.gif
(06-12-2014، 03:56 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 03:53 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.... Heart.gif
این کد ها فردا ام شارژ میده عایا Huh.gif من تازه امروز  سیمکارت گرفتم فعلا فعال نیس.... Undecided.gif

Biggrin.gif طمع کار

Angel.gif Angel.gif Angel.gif Angel.gif
(06-12-2014، 03:43 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 03:14 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ممنون از جناب محمد بی غم و سعید عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول.
50 عدد کد شارژ رایگان از مسابقه کل کل همراه اول دریافت شد.
جالبه مسابقاتی که همراه اول شارژ رایگان میده اصلا از شارژ خود سیمکارت کم نمیکنه.
موفق باشید

یه شارژتو بده به من، خودم گیج بازی دراوردم شارژ پرید Sad.gif

سلام

ممنون جناب سعید عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول.
کد شارژ همراه اول تو پیغام خصوصی برای شما ارسال شد

موفق باشید
mina ک 1000 رو دوباره بفرس
Heart.gif بچه ها این اقای عبداللهی خیلی مهربونه دید من شارژ نگرفتم شارژشو داد به من تو زندگیم ادمی به خوش قلبی ایشون ندیدم تا یه هفته اعتبار مهمونه منه شماهم بهش اعتبار بدید Heart.gif Heart.gif