موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 06:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني اينقد اعصابم خورده ميخوام فحشتون بدم  Biggrin.gif   مامانم اومده تو آبگشوت يه رب گوجه اي ريخته ترش ترش هست اصن معلوم نيست آبگوشت ميخوري حالا من خيرِ سرم صبح رفتم رب گوجه گرفتم ك اونو بريزه اونم.........  Biggrin.gif  حالا اون هيچي اين خواهر خنگم ك بهش گفتم ديگه از اون انتظار نداشتم نگفته محمد گفته توي آبگوشت از اين رب گوجه نريز  Biggrin.gif  يعني زنِ من اين كارو كنه طلاقش ميدم همون روز اول اگه بهم زن بدن  Biggrin.gif

خوشبحالت دستپخت مامانت میخوری
خداروشکر کن
ممنون مینا خانوم

دوستانی که تو خطشون شارژ ندارن هم بزنن بدون شارژ هم میده من گرفتم
(06-12-2014، 07:02 PM)iman69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من جواب نمیده:|

نگران نشو روزاي ديگم ميده اين از اون مسابقه هاست ك تموم نميشه شايد قطع شه دوباره فردا راه بيافته Biggrin.gif
(06-12-2014، 06:59 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من امروز همتونو دوست دارم.. یکی یکی بیاین جلو تا ببوسمتون .. Biggrin.gifالبته نامحرما خودشون نیان دیگه

منو ببوسسسسسسسسسسسسسسسس
ایرانسل شارژ نمیده؟
فرستادم جواب نمیده
Sad.gif Undecided.gif
(06-12-2014، 07:04 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 06:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني اينقد اعصابم خورده ميخوام فحشتون بدم  Biggrin.gif   مامانم اومده تو آبگشوت يه رب گوجه اي ريخته ترش ترش هست اصن معلوم نيست آبگوشت ميخوري حالا من خيرِ سرم صبح رفتم رب گوجه گرفتم ك اونو بريزه اونم.........  Biggrin.gif  حالا اون هيچي اين خواهر خنگم ك بهش گفتم ديگه از اون انتظار نداشتم نگفته محمد گفته توي آبگوشت از اين رب گوجه نريز  Biggrin.gif  يعني زنِ من اين كارو كنه طلاقش ميدم همون روز اول اگه بهم زن بدن  Biggrin.gif

خوشبحالت دستپخت مامانت میخوری
خداروشکر کن

Biggrin.gif پس انتظار داشتي دست پخت كيو بخورم؟ زن بابامو خيلي بي ادبي Biggrin.gif
Biggrin.gif یعنی امتحان کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟جواب اومد پیام بزار ببینیم
(06-12-2014، 07:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد طرح همراه اول واس اینترنت رفتن چنده؟؟؟؟

ستاره3تایک مربع...دینگ دینگ دینگ دینگ ددینگه Biggrin.gif
البته با*111*32#هم میشود
جواب نمیده. تا ما فرستادیم شلوغ شــــد ................
(06-12-2014، 07:04 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مینا خانوم

دوستانی که تو خطشون شارژ ندارن هم بزنن بدون شارژ هم میده من گرفتم

سیمت چیه ؟؟ به کدوم شماره اس کردی؟؟