موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-12-2014، 11:08 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جمعه خوبی داشته باشین عزیزان... Angel.gif

دونیا دو روزه شاد باشین ...شب خوش ادمین جان واعضا Sleepy.gif

شب خوش فدات Heart.gif
سلام عضو جدید آذربایجان پرچم بالا

یاشاسین آذربایجانه
(05-12-2014، 12:03 AM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاشاسین آذربایجانه

سلام خوش اومدی آذربایجان  Heart.gif Wink.gif
(05-12-2014، 12:14 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-12-2014، 12:03 AM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاشاسین آذربایجانه

سلام خوش اومدی آذربایجان  Heart.gif Wink.gif

ساغول چوخ ممنون
اینجا نخبر ده ؟

یاشاسین آذربایجانه

سلام خوش اومدین Tongue.gif

یاشاسین آذربایجانه

سلام به جمع موبایل روز خوش اومدید... Wink.gif
سلام :-D خوبین؟؟؟
شارژ همراه اول میدم تعویض با ایرانسل :-D
هرکی بود پیام خصوصی بده :-)
(05-12-2014، 01:14 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام :-D خوبین؟؟؟
شارژ همراه اول میدم تعویض با ایرانسل :-D
هرکی بود پیام خصوصی بده :-)

همه همراه اول زیاد دارن... Biggrin.gif
خودم 61 تومن شارژ دارم هرکی خواست منم همراه اول با ایرانسل تعویض میکنم.. Biggrin.gif
ادمین یه برنامه درخواستی میخوام ایا میزارین تو سایت
(05-12-2014، 01:51 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین یه برنامه درخواستی میخوام ایا میزارین تو سایت

بگو در صورت موجود بودن گذاشته میشه؟ Huh.gif