موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-12-2014، 07:20 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های اوری بادی!!! هو آر یو????
آی ام دل تنگلو فور یو!!!
مجی!! ادمین!! بیغم!! 0212!!! و دیو سایر جیگرا Biggrin.gif

ناموسن خواستم الان بگم اين باران چرا اينقد ساكته هيچي نميگه يهو ديدم بي بي جان پي ام گذاشته خوبي بي بي جان؟ كجايي حالا كه مودمت درست شده بهونت چيه؟

راستي امروز استاد آبرومون برد... بابا خداوكيلي 1 جلسه ازمون پرسيد درست ج نداديم حالا 5 تا جلسه هست هر سري ميگه دفعه قبل چي توضيح دادين هر سري هم من ج ميدم كامل نميگكه دست درد نكنه يا جلسه قبل اين محمد توضيح داد مياد ميگه مثه محمد توضيح ندينا اينجروي يه كلمه اي يا ميخوام ج بدم هنوز هيچي نگفتم گير ميده.. خلاصه... teeth  سرويس شده ايم
(05-12-2014، 07:20 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آی ام دل تنگلو فور یو!!!

Biggrin.gif ...انگلیسی صحبت کردنت منو کشته...
چندروز نبودت...خوش اومدی Biggrin.gif
منو مدیونت کردی0212ایشالا جبران مکنم دادا Heart.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

Highslide JS
سلام يادم رفت سلام كنم خوبي بي بي؟  سوت و كور شده اصن هر چي ميچتيم كيف نميده نيستي...  Undecided.gif 
(05-12-2014، 07:24 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو مدیونت کردی0212ایشالا جبران مکنم دادا Heart.gif

فدات نمك نداشت داش Heart.gif Biggrin.gif Heart.gif
(05-12-2014، 07:26 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
آی ام دل تنگلو فور یو!!!

ها وخباریو...اونایی که سرما خوردن جه جوری انگلیس غلیظ حرف میزنن Blush.gif
آی ام دل تنگلو فور یو!!!

Biggrin.gif  Biggrin.gif

های تنکس ایز مای دل تنگلو..
سلام بر همتون .. اصن یه وضعی!!!
0212 حالا منم رفتم کنفرانس دادم. بخدا 9 صفحه درس تخصصیمونو حفظ کرده بودم.. استاد نامردمون نه گذاشت نه ورداشت گفت: عمرا اگه کسی چیزی فهمیده باشه!!
خداوکیلی من تنها دختر کلاسم.نامرد منو ضایعم کرد Biggrin.gif