موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث در مورد شارژ رایگان همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-12-2014، 07:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:04 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 06:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعني اينقد اعصابم خورده ميخوام فحشتون بدم  Biggrin.gif   مامانم اومده تو آبگشوت يه رب گوجه اي ريخته ترش ترش هست اصن معلوم نيست آبگوشت ميخوري حالا من خيرِ سرم صبح رفتم رب گوجه گرفتم ك اونو بريزه اونم.........  Biggrin.gif  حالا اون هيچي اين خواهر خنگم ك بهش گفتم ديگه از اون انتظار نداشتم نگفته محمد گفته توي آبگوشت از اين رب گوجه نريز  Biggrin.gif  يعني زنِ من اين كارو كنه طلاقش ميدم همون روز اول اگه بهم زن بدن  Biggrin.gif

خوشبحالت دستپخت مامانت میخوری
خداروشکر کن

Biggrin.gif پس انتظار داشتي دست پخت كيو بخورم؟ زن بابامو خيلي بي ادبي  Biggrin.gif

نه منطورم غدای سلف بود
اگر در دسترسم بودی خفت میکردم شانس آوردی................
این شکلها چرا انقدر زشتن ادم عصبانیتشو نمیتونه نشون بده
[/quote]

به ادمين بگو من هر چي ميگم اينگار هيچي  Biggrin.gif  كو گوشِ شنوا ادمين فقط ميگه عضو ويژه بشيد خدمات رساني شكلكا رو نميكنه  Biggrin.gif  الان هم ميگه شماره حسابتو بده بر گردونم من پول نميخام عاغا چند تا شكل جالب بزار  Biggrin.gif  Biggrin.gif
[/quote]

نگا دندوناش ریخت از بس گذاشتمش Biggrin.gif Rolleyes.gif
من نمیدونم کدوم یکی از بچه ها کد ایرانسل گذاشته
تشکر میکنم
(06-12-2014، 07:16 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:10 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:01 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره باز همراه اول اس شارژ رایگان داده کسی شرکت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بگو چیه تا تست کنم

عدد 5 به 7054
هزینه عضویت 100 تومنه

شارژ میده همراه اول! گرفتین?
(06-12-2014، 07:22 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:04 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 06:59 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:

خوشبحالت دستپخت مامانت میخوری
خداروشکر کن

Biggrin.gif پس انتظار داشتي دست پخت كيو بخورم؟ زن بابامو خيلي بي ادبي  Biggrin.gif

نه منطورم غدای سلف بود
من اگه بودم دانشگاه غذاي بد ميداد اون غذا خوري رو به آتَش مي كشيدم Biggrin.gif تو هيچ چيزي سخت گير نيستم ولي اگه غذا مشكلي داشته باشه دادم به هواست البته الان رفتم آبگوشت رو چشيدم خوشمزه شده بود فقط يكم ترش شده ... خوشمزس جاتون خالي حالا اگه شد بعد نشونتون ميدم كي آبگوشت دوست داره Biggrin.gif ؟؟
7054 شارز 10 تمنی رو میده 8 تمن
(06-12-2014، 07:24 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:16 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:10 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:01 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره باز همراه اول اس شارژ رایگان داده کسی شرکت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بگو چیه تا تست کنم

عدد 5 به 7054
هزینه عضویت 100 تومنه

شارژ میده همراه اول! گرفتین?
نه شارژ نمیدم فقط شارژ 10000 تومنی رو با قیمت 8000 تومن میفروشه  Wink.gif
(06-12-2014، 07:18 PM)iman69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:05 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 07:02 PM)iman69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من جواب نمیده:|

نگران نشو روزاي ديگم ميده اين از اون مسابقه هاست ك تموم نميشه شايد قطع شه دوباره فردا راه بيافته Biggrin.gif

یه خط بیشتر ندارم.
باهاش یکی دو بار شارژ گرفتم، از اون به بعد فقط ازم شارژ خورد
2تومن داد 3-4 تومن گرفت:|

آخ چه مظلوم اشکمو درآوردی
نه به اونکه 50تا سیم داره Undecided.gif
(06-12-2014، 07:22 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شد جواب ندادی که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب دادم دو پیام بالاتر
بچه ها من رفتم
تا درودی دیگر بدرود